Да помогнем на Павел!

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
didak
Кана кафе
Мнения: 547
Регистриран на: Дек 28, '11, 09:50
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Да помогнем на Павел!

Мнение от didak »

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1502329

Искам да предложа един меден ветропоказател за продажба. Не знам /моля за предложения/ как е най-добре да се направи организацята - ако някой се съгласи да го купи, да преведе парите направо на сметката от сайта, а аз да го изпратя, но кое преди кое ще стане :hmmm:

Това е ветропоказателя:
Изображение
Изображение
Изображение

има две стойки - оригиналната е на последната снимка, тя е за осровърх покрив, другата стойка я поръчах за билото на скатен покрив, първите снимки.
Цената е 280 лв., транспортните разходи са от мен.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

didak, благодаря ти, че отвори тази тема и те прегръщам за възможността, която ни даваш да помогнем.
Боя се, обаче, че такъв красив предмет, поради високата си стойност, не е подходящ за благотворителен търг. Струва ми си, че в най-добрия случай, може да се продаде на обявената цена.
За себе си реших. Преписах номера на банковата сметка и ще преведа 100 лв., колкото най-много мога да отделя в момента.
Ако имаме поне седмица време, по-подходящо е да предложим цветя за наддаване. Постоянно в темата "Пазар" се предлагат различни цветя за продажба. Мисля, че поне някои от продаващите там може да предложи едно растение за този благотворителен търг. Хората ни са прекрасни и с готовност ще се отзоват, ще наддават, за да се съберат повече парички.
Ще си позволя да обясня с моето реално предложение за търг на новите ни другарчета как сме го правили преди.
Процедурата е следната. Аз предлагам една саксия, в която са разсадени през януари 2015 г. ...момент да ги преброя... 5 бебета луковички с различна големина на ето този амарилис - Hippeastrum reticulatum. Луковичките са с 1, 2, 3, 5 и 7 листа.

Изображение

Това е първият му цветонос за този сезон. 6 цвята бяха. Утре ще отвори цвят и втория му цветонос. :daaa:

Изображение

На тази снимка на Дал се виждат листата му - имат бяла лента в средата.

Начална цена за наддаване 10 лв., валидна до 13 часа на следващата събота. Изпращане на саксията по Еконт за моя сметка.
Ще я получи предложилият най-висока цена. Сумата следва да бъде изпратена направо на сметката, цитирана долу
МИРОСЛАВ ПЕТРОВ ГУЦАЛО / MIROSLAV PETROV GUTSALO
Сметка в ЛЕВА: BG61UBBS80022038685020
Сметка в ЕВРО: BG52UBBS80021434746110
Банка ОББ

paypal: [email protected]
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от дара »

Дидак,взимам ветропоказателя за 300 лв.Аз си поемам транспортните :daaa:
Аватар
didak
Кана кафе
Мнения: 547
Регистриран на: Дек 28, '11, 09:50
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от didak »

дара написа:Дидак,взимам ветропоказателя за 300 лв.Аз си поемам транспортните :daaa:
Дара, приемам че ще преведеш парите, аз ще се опитам още в понеделник да изпратя петела, изпрати ми адрес.
Добре, че бързо се намери купувач, защото състоянието на Павел се влошава с часове...
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от дара »

Дидак, аз парите още сега ще ти преведа на дадената сметка,но не искам ветропоказателя.ако го сваляш от покрива си,не мога да го приема.а сумата веднага я превеждам,имам онлайн банкиране и в понеделник е по сметката
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от дара »

Преведох сумата на дадената банкова сметка :daaa:
Стискам от все сърце палци :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от svetlata5 »

25 лв за амаралиса :stiskam:
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от isa »

100-те лв останали от помоща за Гюлчето ще преведа в понеделник по дадената сметка за Павел.Смятам че намериха целта си, докато се чудехме къде да ги насочим.
:stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от ToBo »

И аз имам 130 лв., останали от ПЛантмар "за някоя кауза". Май си намериха мястото :nod:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

Притеснявам се някой да не се почувства подведен и цитирам:
Аз предлагам една саксия, в която са разсадени през януари 2015 г. ...момент да ги преброя... 5 бебета луковички с различна големина на ето този амарилис - Hippeastrum reticulatum. Луковичките са с 1, 2, 3, 5 и 7 листа.
Снимката само показва как ще изглежда цвета, когато бебетата едно по едно станат възрастни луковици и цъфнат.
Търгът ще тръгне в понеделник, когато хората ни се върнат от вилите при компютрите си.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”