Да помогнем на Павел!

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Силвия »

Анемоне написа:Нямам друга възможност да помогна освен да предложа тази моя възглавничка за продан :
Изображение
цена 55 лв
(парите се превеждат направо в сметката,на лични се разбираме за останалото)
Анемоне, ще преведа пари по сметката на Павел утре, поемам и разходите по транспорта :arrow: Някой да ми каже моля как да преведа пари през Еконт, когато там искат и телефон :?:
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от isa »

Когато превеждаш по банкова сметка не искат телефон. Телефона им трябва за да пратят SMS за получена пратка.
Отделно от горното за пратка съм посочвала моя телефон в случай когато не знам телефон на получателя и съответно аз получавам SMS. :nod:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Силвия »

isa написа:Когато превеждаш по банкова сметка не искат телефон. Телефона им трябва за да пратят SMS за получена пратка.
Отделно от горното за пратка съм посочвала моя телефон в случай когато не знам телефон на получателя и съответно аз получавам SMS. :nod:
Благодаря Исе :tzvetentze: .... до този момент при превод през Еконт винаги са ми искали телефон - вече ще знам, че мога да давам моя :nod:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

svetlata5 написа:25 лв за амаралиса :stiskam:
Светле, остават още 2 дена за амарилиса и ако няма други "наддавателни предложения" за него, ще пиша тук, че ти го печелиш. Ще ти го пратя в понеделник, когато ти ще можеш да преведеш 25 лв. по сметката за Павел.
Моля те, прати ми еконтски адрес на ЛС.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от svetlata5 »

Преведени са. На цветето не държа. Не, че не ми харесва. Но по-важна е каузата.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

svetlata5 написа:Преведени са. На цветето не държа. Не, че не ми харесва. Но по-важна е каузата.
При позорно малко посетители на темата, най-вероятно няма да се появи участник в търга, който да наддава за нея... :snif:
А цветето е наречено за каузата и аз просто не мога нито да го задържа при себе си, нито другиму да го подаря.
Цветето е твое, Светле. :dovolen: Имам готовност още днес да го пратя. :daaa:
Можеш ли утре, събота, да до обед да го получиш?
Моля те, пращай на ЛС две имена, телефон и ако в Николово има офис на Еконт, да го зная.
Ако няма, кажи в кои дни идва куриера, за да пратя пратката в предния ден.
Ако ежедневно човек от семейството пътува до Русе, дай името на най-близкия офис на Еконт до работата на този човек, неговите 2 имена и телефон за улеснение. :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mu6ketar
Кафевар/ка/
Мнения: 930
Регистриран на: Окт 19, '11, 16:09
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от mu6ketar »

Мария Николова написа:
При позорно малко посетители на темата, най-вероятно няма да се появи участник в търга, който да наддава за нея... :snif:
Не че омаловажавам начина за събиране на пари, но ми се струва, че търгът изисква време, което за Павел е много ценно и трябва дя се побърза. Смятам, че всеки от нас е внесъл вече по сметката и се моли нещата за детето да се оправят бързо :stiskam:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Гео, граф »

И аз днес помогнах с колкото можах. Дано има късмет детето, толкова е малко :stiskam: :stiskam: :stiskam: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

mu6ketar, сигурно си права. :sdaaa: Очаквах още на втория ден темата да стигне 5 страници. На два пъти досаждах в най-посещаваните теми - Поръчки и Пазар. Очевидно спънката не идва от липса на информация. :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
kangel (Камелия)
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1352
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:56
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от kangel (Камелия) »

Понеже никой не наддава и за моите рози аз ще си ги откупя и ще преведа парички по сметката на Павел!
Дано да успеят съберат необходимите средства :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”