Нека заблестят още детски очи

В момента няма активна благотворителна кампания.
Потребителски аватар
dora
Кафе машина
Регистриран: нед ное 29, 2009 5:06 pm

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от dora » чет дек 11, 2014 10:07 pm

Отново пиша, но така ме затрупахте с лични, че не смогвам да ви благодаря.
Ако можете да усетите, колко ме развълнувахте.
Прегръщам ви силно с благодарност.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”

Потребителски аватар
just
Кафе машина
Регистриран: чет яну 14, 2010 4:42 pm

Мнение от just » пет дек 12, 2014 1:36 pm

dora написа:Надявам се Ида и just няма нищо против да използвам нейната тема за да помоля за помощ.
Не е за мен, а за деца лишени от родителска грижа с които работя.

"Приятели, много моля тези от вас,които имат запазени дрехи за деца от 9 до 16 год. и искат да ги дарят на деца от дом за деца, лишени от родителски грижи да ми пише. Имаме нужда дори от чорапи , 2-3 колана (мъжки)и бельо (ако може бельото да е ново). Дрехите са за 9 момчета и 3 момичета.Ако имате и някакви играчки за по-малките,също няма да откажем."
Това е публикувала директорката на жилището. Аз мога да бъда само посредник с брагодарност.
Доре, как ще имам против, та нали и по този начин ще има още блестящи очи ... Ето как темата става 2в1 :nod:
Аз мога да изпратя някои неща от моите хлапета и ще те помоля да ми дадеш на лс адрес за получаване :dovolen:
Колко годишни са по-малките, че май за тях ще имам повече неща :hmmm:

Потребителски аватар
dora
Кафе машина

Мнение от dora » съб дек 13, 2014 4:29 pm

Пиша тукза да благодаря на момичетата, които вече ми пратиха дрешки.
Вале, Лидка, много ви благодаря.
Занесох пратките ви.
Нямах време за да остана да видя как ще реагират децата/ бяха ги извели до Карандила/.
Сигурна съм обаче, че ще стоплите сърцата им.
Прегръщам ви.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”

Потребителски аватар
Албена
Кафе машина
Регистриран: вт фев 02, 2010 10:57 am

Мнение от Албена » съб дек 13, 2014 6:01 pm

Доре,мога да изпратя играчки и книжки за 5-8 годишни .Подходящи ли са? Ще намеря и някоя дрешка.Изпрати ми адрес на лични.
Имаме и дискове с детски филмчета .Имат ли възможност да ги гледат?
http://www.youtube.com/watch?v=zCP6Ux0e ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://albenapet.snimka.bg/flowers/sentpolii.540831.all" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
greeneyed
Чист кофеин
Регистриран: пон ное 30, 2009 4:11 pm

Мнение от greeneyed » вт дек 16, 2014 8:38 pm

Блаословени да сте, момичета, че започнахте кампания тук да помогнем с каквото можем . :liubov: Днес предадох на дом Теоф.Попова ново яке за тийн и лакомства за децата. А на мен ми стана леко на душата. :angel2:
Роза на сянка не вирее, източва се, не цъфти, боледува.

"Не искайте много – не можете да му платите цената" Ванга

моите цветя

Потребителски аватар
dora
Кафе машина

Мнение от dora » вт дек 16, 2014 8:58 pm

Пиша отново с благодарност.
Днес получих поредната пратка.
Благодаря ви. :liubov:

Потребителски аватар
denitsavm
Наркоман
Регистриран: вт фев 23, 2010 8:50 pm

Мнение от denitsavm » чет дек 18, 2014 10:38 pm

Доре, моля те напиши в темата по-подробно, за да не обясняваш на лс на всеки - колко са големи общо децата от...-до ..., аз лично играчки и книжки мога да изпратя, ако може и да дадеш адреса на който да ги пратим, за да не се занимаваш да ги носиш
Less Grass – More Flowers

Дворчето: http://www.album.bg/denitsavm/albums/140576/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Noel
Наркоман
Регистриран: вт яну 07, 2014 8:29 pm

Мнение от Noel » пет дек 19, 2014 5:54 pm

Дора,вдигни едно палче,ако си получила пратката,моля!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.

Потребителски аватар
Албена
Кафе машина
Регистриран: вт фев 02, 2010 10:57 am

Мнение от Албена » пет дек 19, 2014 5:57 pm

Noel написа:Дора,вдигни едно палче,ако си получила пратката,моля!
Вдигни едно палче и за моето колетче ,Доре, ако е пристигнало! :nod:
http://www.youtube.com/watch?v=zCP6Ux0e ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://albenapet.snimka.bg/flowers/sentpolii.540831.all" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
gyulcem
Кафе машина
Регистриран: чет яну 14, 2010 10:53 am

Мнение от gyulcem » пет дек 19, 2014 6:06 pm

Какво стана със семейството от Пловдив ? Има ли някаква информация и от какво имат нужда?
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
dora
Кафе машина

Мнение от dora » пет дек 19, 2014 8:51 pm

Ноел, писах ти.
Сърдечна благодарност.
Бени, днес получих есемес за пратка, но така и не стигнах до нея.
Утре обещавам да я взема. Не зная дали е от теб.
Ще пиша отново.
Дени, по- подробно какво да напиша -копирала съм направо думите на шефката им.
Адреса е в кв." Сини камъни" точен номер още не знаят, но може и да не е нужен, защото сградата е новопостроена, но то така или иначе няма друг ЦНСТ там.
Отново благодаря на всички ви.
Хубави празнични дни.
Само да добавя има още два ЦНСТ /нови, иначе има още три/ единия в кв. Дружба, а другия на ул. Гаговец/ не зная номер/.
Както прецените- грешка няма да стане, защото в посочените квартали няма други такива центрове.

Потребителски аватар
just
Кафе машина

Мнение от just » нед дек 21, 2014 4:26 pm

gyulcem написа:Какво стана със семейството от Пловдив ? Има ли някаква информация и от какво имат нужда?
На коледното тържество дечицата не бяха с баща си и не можахме да съберем много инфо, но явно сега им е по-необходимо внимание и човещина, другите неща за момента не липсват.
Усмихнати бяха личицата им, тичаха, приказки разказваха на Дядо Коледа, "свирихме" на пиано , говорихме си ...

Художествена гимнастка и балет са желаните към момента занимания на двете момичета. Откъде да намерим лента :hmmm:

Разделихме се "до следващия път" :nod:

dal
Наркоман
Регистриран: съб дек 05, 2009 7:06 pm

Мнение от dal » нед дек 21, 2014 4:40 pm

Дайте повече инфо за къде какво събирате , че да се включат повече хора :?:
Даже ако искате , като преминат празниците че сега пощи еконти са претоварени , да си определим един месец като януари , и да разпращаме пратки да спасим поне с нещо малко всеки някое окъсало сърце из държавата ?
Да си открием ли нова тема? Или да изведем в тази каузите напред , че да се виждат !
Добре е да има адреси , телефони , и нуждите на детето или човека , възраст пол , ако има социални умения и всякакво инфо , което може да насочи дарителите към по голяма прецизност и да има ефект !

Di_Va
Кафе машина
Регистриран: пон сеп 20, 2010 10:22 pm

Мнение от Di_Va » нед дек 21, 2014 5:06 pm

just написа:
gyulcem написа:Какво стана със семейството от Пловдив ? Има ли някаква информация и от какво имат нужда?
На коледното тържество дечицата не бяха с баща си и не можахме да съберем много инфо, но явно сега им е по-необходимо внимание и човещина, другите неща за момента не липсват.
Усмихнати бяха личицата им, тичаха, приказки разказваха на Дядо Коледа, "свирихме" на пиано , говорихме си ...

Художествена гимнастка и балет са желаните към момента занимания на двете момичета. Откъде да намерим лента :hmmm:

Разделихме се "до следващия път" :nod:
Юле, ей тука лента
http://maximasport.eu/bg/kategorii/hudo ... axima-2607" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
just
Кафе машина

Мнение от just » нед дек 21, 2014 6:47 pm

dal написа:да изведем в тази каузите напред , че да се виждат !
Добре е да има адреси , телефони , и нуждите на детето или човека , възраст пол , ако има социални умения и всякакво инфо , което може да насочи дарителите към по голяма прецизност и да има ефект !
Май така ще е най-добре :daaa:
Можем да допълваме важната информация в първото мнение, така че да е по-удобно и лесно да се намира :nod:

Няма да е само януари :dovolen:

Дал, ДиВа :liubov:

Отговори

Върни се в “Благотворителни кампании и търгове”