Нека заблестят още детски очи

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от PPetrova »

Аз пак доста време не съм влизала, но при нужда имам вариант да се включвам в подобни инициативи. Преди дни четох за българско семейство с 13 деца, дано не греша бройката.Нахранени, обути , ходят на училище, но искрено се съмнявам как имат души да оцеляват! Някой знае ли нещо и дали можем да помогнем?
mama_li

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от mama_li »

И тук да питам

Моля, ако някой има координати на дом за деца без родителска грижа в София или Софийска област да ми пише. Вместо цветя, моите младоженци събраха игри, книжки и играчки, с идеята да ги дарят на такива дечица. Вече имат уговорка на едно място, но търсят още един дом. Моля, помагайте, за да зарадваме деца!
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 50 пъти

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от къщичка »

Мама Ли, дали няма възможност да се пренасочат към провинцията, обикновено в София нямат крещяща нужда, а из малките населени места са позабравени. Понеже моят син посещава такъв център, в който идват и деца от защитените къщи и знам, че им отпускат играчки от разни програми, т.е. по-големите градове са по-задоволени. Но за съжаление не съм запозната точно къде биха имали нужда, само се сещам, че съм гледала по ТВ такива забравени от Бога места.
mama_li

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от mama_li »

Те са се свързали с дом в провинцията, но търсят още един, защото подаръците са много. Искат да е по-наблизо, за да могат да ги занесат лично, а са и на работа.
Мадам_Сръчкова
Кафевар/ка/
Мнения: 817
Регистриран на: Окт 21, '14, 21:41
Местоположение: София

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от Мадам_Сръчкова »

Mama_Лi

Не е дом, но едно детенце изоставено борещо се с онкологично заболяване, има нужда от помощ.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

За всички които проявихте интерес към Мустафа, той е на 9 години, 128 см. висок и е 24 кг. Размер на обувки 23-24 номер.Дрехите може да изпращате на адрес Пловдив бул. "Васил Априлов" 15 А Детска клиника, ОНкохематологично отделение. Тези които имат желание и възможност може лично да му предадат подаръците, той ще се почувства специален и ще бъде много щастлив. Благодарим за бързата реакция и многото запитвания! СТРАХОТНИ сте БЛАГОДАРИМ!
https://www.facebook.com/MadamSrachkova" onclick="window.open(this.href);return false;
mama_li

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от mama_li »

Вчера и последните чували с книжки, игри и играчки са предадени на дечица.
Благодаря на всички, които писаха по темата! :tzvetentze:

Мадам_Сръчкова, линка ще отворя от нас, тук не мога.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”