Зеленият фотообектив на Dewina

Публикувай отговор
незабравка

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от незабравка »

Breda написа:Какво да ти кажа,Незабравче,голата истина е ,че когато има Биг Брадър ,има и кибици и пуканки.На мен пуканките ми свършиха,попрочетох по диагонал и с предимството на кибика,който гледа отстрани и не е във вихъра на страстите,виждам ,че драма чак толкова голяма няма.Всяко семейство си има своите кризи и лоши моменти и от членовете му зависи как ще се преодолеят те .Като гледам,вече се преодолява и искрено се надявам да не седя пред екрана с пуканките,а както в повечето случаи досега- въоръжена с тефтер,ножици и лопата.Последната съм използвала доста и за чудесните растения от твоя разсадник,за който научих също тук.За това влизам в хоби кафе.Не са виновни кибиците,че понякога предоставяте и други ..хм..представления.Не намерих точната дума,извинете.
Breda,благодаря ти за този втори коментар.Можеше направо с него да започнеш,защото това вече е някакво мнение.Не съм попадала на друго твое мнение и първия ти коментар беше излишен , прозвуча недобре и чисто сеиржийски.А вихър на страстите нямаше как да няма.Проблемите не изчезват,ако се опитваме да ги тушираме.Колкото и да мажеш една набрала пъпка с фон-дьо тен,един ден тя се пука и после кожата си заздравява .А пък Бай Брадър аз въобще и никога не го гледам. :D
И аз мисля,че е време да се хванем вече за лопатите ,ножиците,пръскачките и тн. :nod:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от calico »

Диманко, аз не мисля като теб за форумния рожден ден.
Мисля че Девина направи много и даде много от себе си за да се съберем, и да я има тази среща.
Направи го в момент, когато другите момичета с опит в организирането на такива срещи не можеха да поемат тази.
Девина хвърли много усилия, и аз мисля че се получи чудесен рожден ден. Да, верно, различен от другите, но пак хубав. Смяхме се, видяхме се, имаше изненади, имаше добро настроение, имаше добра организация.
Аз съм благодарна на Девина, че направи тази среща.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
mds777
Баш кафе майстор
Мнения: 2389
Регистриран на: Мар 9, '13, 15:11
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 84 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от mds777 »

alina написа:Обещах, че няма да оставям личното мнение вече, но трябва, май:Девина е открита душа, ранима, но доброжелателна. Обича страната си, обича природа, цветя Тя е точно за този форум: форум за цветя, рози, люлеци, които обича нежно тя...
Напълно подкрепям казаното от alina!
Dewina, съжалявам, че ситуацията се разви по начин, който те огорчи.
Лично аз съм щастлива, че те срещнах тук, макар и само виртуално! От сърце се надявам, че има повече хора като теб!
Благодаря ти за инициативата , която ни помогна да се сдобием с Роза Дамасцена! :sbow:
Надявам се да промениш решението си и да не напускаш форума.
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Julieta7777 »

Девина, нямам и представа за какво иде реч и какво те е наранило, но искрено се надявам да го преодолееш и да останеш част от групата ни.
Харесва ми патриотизма ти, голямата ти душа, ентусиазма, с който в критичен момент се нае да организираш последната голяма среща и тя се получи интересна, различна и запомняща се.

Имаш идеи, имаш усет, имаш голяма ранима душа, направо от всичко е една свежа лимонада! (нали се сещаш за приказката, че когато ти дадат кисел лимон, трябва да си направиш лимонада)......

Отвори сърцето си за всички странности на света, за индивидуалността на всеки, за това, което ни събира тук и просто остани, за да имаме пъстра палитра в цветната форумна градина!!!!
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Dewina »

Зареждам батериите на камерата... Идва активния сезон за Зеления фотообектив :smovie: .

Почти всяка събота или неделя ще съм с него на мноooго зелени кътчетa:
Ботаническата градина в Берлин,
най-старото дърво на града,
"Градините на света" - Berlin,
немски дворци и техните паркове,
розариум Uetersen (на Tantau u Kordes),
еkо-овчарник
и други,... и други...

Една романтична душа така "възпя" на перона на гарата пролетта:

Изображение
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Тутти »

Ще следя всичко. Обожавам да гледам снимки от такива места. Благодаря, че споделяш това с нас. И глухарчетата, подредени на седалката са страхотни.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от tili »

Честита пролет! Ще очаквам новите фотосесии с нетърпение :)
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Julieta7777 »

Ето такава те искаме, готова за подвизи природни!
Непременно ще следя нещата, доставяш ми удоволствие! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 940
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от hrissi2009 »

Привет Dewina,
с нетърпение ще чакам репортажите. Зареждам се на първия ред...... :sheart: :sflower: :ssun:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Dewina »

Паркът на дворец SANSSOUCI - пролет 2017

RU: http://sans-souci.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
EN: https://en.wikipedia.org/wiki/Sanssouci_Park" onclick="window.open(this.href);return false;
DE: https://de.wikipedia.org/wiki/Sanssouci" onclick="window.open(this.href);return false;


Изображение

Изображение

Църква Friedenskirche
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Marlygarten
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Не пиши коментари-следват още снuмки! :!:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”