Рецепти за градина - второ издание

Публикувай отговор
GIOIA(Джоя)

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Честито,Дал!
Бъди щастива в новият си дом!
Ще направиш чудеса и водопади от цвят на тези тераси,знам си!
От мен,на първо " мислене" се сещам за една дипладения :daaa:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4888
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 342 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от Di_Va »

Честито, Дал! :tzvetentze:
Късмет и спокойствие ти пожелавам! И да ни държиш в течение на зацветяването и разхубавяването!
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13702
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 179 пъти
Получил благодарност: 365 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от zeleno »

Дал , честито :!:

От моя опит с бидони на терасата да кажа - много е дразнещо , че зад тях се събира яко боклук , който се ветрее при всеки полъх
В този ред на мисли , нещо по компактно , скрито зад декоративна дървения / като това показано от Бел / и вдигнато от пода на терасата на поне 5-6 см , за да може под него да се мие с маркуча / хем и дървото няма да гние /
За да се направи зелена поляна , трябва поначало блока да е изчислен за такава , настилките / изолациите / са изключително специфични , натоварването голямо / справка - всички неуспешни течащи подземни гаражи ново строителство с псевдоградинки отгоре /

Каквото и да направиш - все ще е хубаво :daaa:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от tili »

Честит дом край морето, dal! Аз съвети на майстор не мога да дам, само искам да пожелая живот в хармония и спокойствие :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31654
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 987 пъти
Получил благодарност: 2247 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от Мария Николова »

Вале, няма по прекрасен аромат :sheart: от цветовете на цитросовите - лимон, мандарина, портокал (лайма няма да се различава от листата и губи по точки).
Хем местно, изпробвано, хем са си красиви и цъфнали и със зрелите си плодове (отстъпват само на череша и вишна, когато зреят!!! :sheart: ), хем - плодовете съчетават 100% полезно+приятно. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от jenni »

Честито Дал !
Аз не съм от активните форумци ,но ви чета :nod: и от видяното ,нямам съмнения ,че ще превърнеш терасите в цветна феерия :nod:
И щом ще се мъчиш със саксийки и саксийни ;) не пропускай Баухинията , Адениумът ,Квисквалиса :daaa:
Бих могла да ти предложа резници /не се наемам да ти вкореня ,нямам условия все още :ufff: / от някои растения ,които при мен зимуват успешно при не повече от 10 тина градуса-Подранея ,Соландра ,Текомария, Цеструм,Домбея и др.както и семенца от Ипомея Алба .Ако ти се занимава ...................само кажи къде ,кога и как да пращам :nod:
П.П Ако пък тук момичетата и момчетата организират форумна пратка ......... моля сръчкайте ме :D
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от hrissi2009 »

Честита нова къща Дал.
Пожелавам ти в новия дом мир, любов и благоденствие.
Съвети на майстор от чирак не се дават, така че дерзай мила. Усех.
dal

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от dal »

благодаря ви , от сърце , сделките предстоят скоро да не кажа утре още :D и тогава чак :daaa:
аз всъщност като се позавърна ще се сберем в софия малко ако искате който може

предложенията ви са супер , само това с тревата на балкона надали защото това е излишна кушия дето няма да си я причиня
за лимоните , забравих да кажа че имам три от майка големи и си ги карам направо там ....прекрасно раждат и са точно на място ;
до мен има църква , свети Димитър
26 са в Кавала
ще се запозная с отците , ще помогна на църквата и ще ми позволят да сложа една плоча на децата ...иначе не може човек да избяга далеч от него си , или поне аз не мога ...
и така , мислете утре с хубавко за моята скромна персона :tzvetentze:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от ToBo »

Оооо, това със сделката го можеш ;) Всичко ще е наред :daaa:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31654
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 987 пъти
Получил благодарност: 2247 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от Мария Николова »

Вале, ти отговори на ненаписаното ми до теб ЛС с питане приключи ли сделките. :gush:
Дано утре всичко мине като по вода, мила! Успех!!! :daaa: :gush: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”