Рецепти за градина - второ издание

Публикувай отговор
dal

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от dal »

здравейте , девойки и момци

хаха като чета тука , чак съм била за завиждане , а то работата е динамична и не винаги става както сме я наумили.
И така , тук до месец вероятно ще съм се сдобила с едно друго , обаче на тоя етап къщата ще си остане в проекция , за като порастна голяма.

обачее обаче на принципа дето викаше баба- квото мале най мразиш , туй ти дома идва - нали все бучах срещу кашпи саксии контейнери и т. нат да не се гледат ако има възможност да двор пръст и градина - ето как господ ми натроши рецитациите и сега ще съм в жилище дето има 220 кв тераси , обаче двор няма.

Абе от къде се купуваха големи саксии и сандъци и изобщо как да реша въпроса с постоянното опръстяване на тия балкони?

Сега , излишно е да казвам че апартамента го купих заради терасите и гледката към заливите. Терасите продадоха жилището :liubov2:
Та , отново пиша за да кажа , че на тия квадрати възнамерявам да гледам бамбук за прегради на кътовете ,имаше едно как се казваше искаше вода стайно цвете ама тука вирее навън като чадърчета зелено папирус ли беше , цветелини , зокуми / моите са живи до един !/ палми , на Цонето мушкатата и сакъзите , цикаси , поне пет бугенвилеи от тия дето са на дръвчета вдигнати , мисля за некой жасмин , е тия аргирантемуми дето са като маргаритки ама не баш , и изобщо каквито там идеи ви хрумват за неща дето не им трябва ГРАДИНА и бива да окрякат на балкон 8 зона - Моля творете , и всичкте си балконски сайтове с патио красоти и терасе гардени тука да ги пуснете , и ще има място за хранене и за кафепиене и два шезлонга и място за скара и барбекю и мивка отвън и всичко дето се сетите още за него ....

Пускам малко фотки на балконите има още един такъв толкова широк
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

нали ви е ясно че както го нагласим така ще ви посрещам?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2246 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от Мария Николова »

Вале, ха честита къща, мила! :gush:
Значи градина в кашпи ще правиш. Ще я накъдриш за чудо приказ - знам те. :mrgreen:
Нещо можем ли да направим? Казвай, не губи време. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от dal »

нищо мила не можем направи в момента ,
просто трябва да си минат процедурите и да направя ремонта и толкова , а той няма да е голям защото жилището е хубаво ;
и все пак ако нещо изскочи ще пиша :tzeluvka:

одеве не се сетих за името , ще ви търся папирус по натам
Изображение
Любознателна ми прати , но измръзна зимата в стаята дето го бях прибрала....

Панкова знам за Драма и за разсадниците наистина са покъртителни , на 30 км преди Кавала са
Ще се радвам и там да се видим
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от libra »

Ах,моретооо!
Не ни кани ,че ще дойдем,веднага ми се заидва !
А,честито !
Пожелавам ти да можеш да си събереш душата!Мястото е многообещаващо.
Това нещо е водна палма,дето правели папирусите от нея.
dal

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от dal »

libra написа:Ах,моретооо!
Не ни кани ,че ще дойдем,веднага ми се заидва !
А,честито !
Пожелавам ти да можеш да си събереш душата!Мястото е многообещаващо.
Това нещо е водна палма,дето правели папирусите от нея.
ми разбира се че ще дойдете ! :tzeluvka:

и съм се сетила че гледам 6 година хеспералое първифлора или червена тексаска юка
на Таралас на 6 цъфнала , сигурно и моята вече :mrgreen:
и нали все мечта имам да не уморя руселиите от Мишето / три пъти ми е пращала минимум/ , и да завъдя от червената трева как се казваше забравих дето и тя е за 9 зона
и ще пробвам тия дипландеите навън да видим ще зимуват ли там ....
elena kirilova

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от elena kirilova »

най напред да кажа :dovolen:
честит нов дом Валя,нека ти донесе така желаното спокойствие :tzeluvka:
ние ще го напълним с китки и да знаеш,сама няма да останеш там
все някой от нас ще дотича :nod:

на тия тераси можеш и рози да гледаш :swink:
някъде из темите имаше снимка на една градина на тераса с рози в саксии,че и нещо като катерачи имаше май
dal

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от dal »

той животът ни подлага на изпитания - от 4 декара двор на нула и от 350 сорта рози- на един , ще си гледам няколко цветелини и това е :liubov:
нали се сещаш в двора какво нещо е набодено иначе от всичко и по много ...
е сега ще се разбере че може и без всичко това ;
но пък стайните ще станат балконски без примък отмък , срещу което доста често роптаех

дано някой пусне тука сайтове за контейнери и големи съдове в които да мога да подредя едно друго ....

http://www.praktiker.bg/bg//%D0%93%D1%8 ... /P13052103
Последно промяна от dal на Сеп 24, '16, 21:16, променено общо 1 път.
elena kirilova

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от elena kirilova »

виж Тути
тя предлагаше едни страхотни кашпи в различни варианти откъм височина и цвят
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1837 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от Тутти »

Изображение
Dal,точно такива кашпи подходящи за отглеждане навън и на тераси,и за помещения са също.От композитна смола и фибростъкло.С цвят на дърво и други цветове,виж ги.Може да ги видиш на
http://www.sunnyfurniture.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Апртамента е разкошен,честито.Гледката е мечта,много красиво.Ти ще го превърнеш в цветен рай отново.Много ми хареса и се радвам за тази придобивка.Желая ти приятни вълнения около промените и новото място да ти носи радост.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2246 пъти

Re: рецепти за градина - второ издание

Мнение от Мария Николова »

Тутти има рекламната брошура 2-3 броя на фирмата - "Кашпа". Тутакси звъня да отвари тази тема и ще даде адрес с ул. №, имейл, телефон - пише ги. Но на мен не ми трябваше да ги препиша. :ufff:
Оппаааааа! Виждам Тутти писала.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”