Умерени ли сте в своята градина ?

elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от elmaz »

Момичета, усмихнахте ми деня :D
Обичам ви! :tzeluvka:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Мадам_Сръчкова
Кафевар/ка/
Мнения: 817
Регистриран на: Окт 21, '14, 21:41
Местоположение: София

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от Мадам_Сръчкова »

Днес 5 отварям темата и чета
УмОрени ли сте в своята градина ? :hihihi: Явно съм умОрена и не умЕрена в своята градина.
https://www.facebook.com/MadamSrachkova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от muny7 »

Още малко за моята "умереност". Вчера направих един канал към 40см дълбок, за да преместя наколко резника, обаче днес ми се видя плитко и викам чакай още малко. А майка дойде да види какво правя и :shock: :shock: :shock: и ми вика -"АМА ТИ КАКВО ПРАВИШ БУНАР (кладенец) ЛИ КОПАЕШ ?!?. Обаче на нея и е простено тя има няколко цветенца и не е пристрастена :lol:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
лалесъм

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от лалесъм »

muny7 написа:Още малко за моята "умереност". Вчера направих един канал към 40см дълбок, за да преместя наколко резника, обаче днес ми се видя плитко и викам чакай още малко. А майка дойде да види какво правя и :shock: :shock: :shock: и ми вика -"АМА ТИ КАКВО ПРАВИШ БУНАР (кладенец) ЛИ КОПАЕШ ?!?. Обаче на нея и е простено тя има няколко цветенца и не е пристрастена :lol:
:lol: Е, ами като няма възможност за ширина, "умереният" градинар се развихря в дълбочина :lol:
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от prijatel62 »

:stiskam: Хей, ще ги "погребвате" ли тези резници или какво. Поне върховете да виждат слънце.
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от milena02 »

Сега ще ви кажа какво е понятието за "умереност" на Дал и как ме направи за резил пред целия форум още първата година като се появих тук. На повечето от вас съм разказвала историята, но новите не я знаят.
Поръчвам аз за сефте 60 корена рози. И чак след това питам: "Хора, абе как се садят рози?" И Дал ми отговаря: "Ами как, как - вика, - докарваш една каруца тор, копаеш на всяка роза метър на метър дупка; на дъното на дупката изсипваш кофа-две тор, засипваш с пръст и най-отгоре садиш розата". Това Дал ми е плеснала ей така за майтап, понеже въобще не й е минало през ум, че действително питам сериозно. Да, ама аз го приех сериозно. И като се започнаха едни изкопни работи из двора, едно чудо, отдолу взеха антики да излизат, та питах Азарина, нали е археолог, до какви културни пластове съм стигнала. Тя вика: "Засега си до Османската империя, а надолу вече е Рим". И ви казвам едни 60 кладенеца като ми зейнаха около къщата... като след бомбардировка! И точно както ми е казала баш розарката на форума - изсипвам по две кофи тор отдолу, отгоре пръст и най-отгоре садя. Леле после като ми се отвориха очите и като разбрах какви малоумия съм вършила да копая трапове до над кръста ми... :ufff: Ма мож ли я уби Дал, като я обичаш! :lol:
Последно промяна от milena02 на Ное 24, '15, 17:22, променено общо 2 пъти.
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 30 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от sofy »

:D :D :D Аха ,опитваш се да скриеш тази чудесна история и не пишеш в темата за трагикомичните случки? ;) С надежда,че няма да бъде забелязана :angel2: Ама Те всичко виждат! :lol:
лалесъм

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от лалесъм »

:lol:
Баш розарката си знае работата - я какви рози имаш сега :potekoha: А аз се чудя що не вървят моите като ги поръчвахме с теб по едно и също време :lol: Зелено вика, че не били хубави розите точно от тази пролетна доставка от Холандото и аз се успокоявах, че не е в мен причината :angelche: . Ама ти с тез торни ями и умряла роза ще съживиш :mrgreen: Тез ли ями родиха поезията после ;)
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от Noel »

sofy написа::D :D :D Аха ,опитваш се да скриеш тази чудесна история и не пишеш в темата за трагикомичните случки? ;) С надежда,че няма да бъде забелязана :angel2: Ама Те всичко виждат! :lol:
Виждам,виждааааам.... ;)
случката я знам,но си е друго черно на бяло :D
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: Умерени ли сте в своята градина ?

Мнение от lera62 »

Момичета,оправихте ми настроението в този тъжен ден.Много сте духовити,но Милена 02 държи първенството!Чета я с удоволствие!Ама всички сте много готини!!! И весели!!! :ieeee: :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”