Нашите градини 2013г

Публикувай отговор
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17031
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Миша »

Добре,де,а как ще почуствате липсата на нещо,когато е непрекъснато около вас ,зимата просто прави очакваното още по-желано :tzeluvka:

Ето,за зажаднелите ви слънчеви душици :gush:

[video][/video]
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31668
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1007 пъти
Получил благодарност: 2297 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Мария Николова »

Харесва ми зимния покой, искам си тази почивка. :ieeee: Да натрупам някой-друг килограм. ;) И сетне, като започне гъзурченето из двора, да се кефя как от само себе си ми се топят зимните тлъстини. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10108
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1028 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от МГХ »

Благодаря ,Мише.В очакване на пролетта съм от първия момент когато небето се намръщи и започнат русенските мъгли .
Докато трае зимата Изображение ето това ме топли .

Там ме чака притихналата градина и набира сили , а аз мечтая пред екрана на компютъра.И :ufff: поръчвам ли поръчвам ,а после се чудя къде да събера всичко :hmmm: Пък като почнат да идват поръчаните цветя ,първо е :ieeee: ,а после :ufff: :hmmm: ,накрая :idea1: и т.н. това ми е сезонния кръговрат.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от ivanina »

МГХ ,кой е този отрупан катерач? Прекрасен е :daaa: Започнах вече да чувствам като че ли увлечение по катерещите рози ,и старателно да записвам имената им ...а това нещо ми говори за следващата поръчка :nod:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
wenche

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от wenche »

Като се има предвид, че в зима минава 1/4 от живота ни, най-добре е час по-скоро да си намерим причини да я харесваме и обичаме, вместо да изпадаме в тримесечни страдания и депресии.
Аз гледам снега и се радвам на добре оформен маникюр.
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от calico »

само си представям ако нямаше зима, и почивка, и тази пауза, колко бързо щеше да ми писне нон стоп, ден след ден градина. Колко бързо щеше да се изхаби емоцията и как нищо нямаше да е същото ако не започва от нула всеки път. Нямаше да имам пролетното очакване, нямаше да има зимната почивка, всичко равно и едно и също- не, не ми липсва градината, никак. Знам че ако е тука 12 месеца без почивка, ще е скука и повече грижи отколкото радост
обичам слънцето толкова, щото има зима.


при нас пък няма сняг. :cry: още не е валяло :cry:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10108
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1028 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от МГХ »

calico написа:само си представям ако нямаше зима, и почивка, и тази пауза, колко бързо щеше да ми писне нон стоп, ден след ден градина. Колко бързо щеше да се изхаби емоцията и как нищо нямаше да е същото ако не започва от нула всеки път. Нямаше да имам пролетното очакване, нямаше да има зимната почивка, всичко равно и едно и също- не, не ми липсва градината, никак. Знам че ако е тука 12 месеца без почивка, ще е скука и повече грижи отколкото радост
обичам слънцето толкова, щото има зима.


при нас пък няма сняг. :cry: още не е валяло :cry:
Да, ама при мен вече 10 дни няма нищо друго освен мъгла и облаци,ниски и захлупващи .Мрачно е и студено.И сняг няма.Само заскрежените дървета сутрин създават приказно настроение,но...,ако имаше и малко цветенца ... :tzvetoman: :tzvetentze:
А розата е еднократно цъфтяща .Тук я разпознаха като супер екселса.Приказна е като цъфти-
Изображение
Като в индийски сериал :lol:
Аватар
malina7712
Двойно кафе
Мнения: 175
Регистриран на: Дек 1, '09, 21:49
Местоположение: Русе

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от malina7712 »

Страхотна е. Ако не беше еднократно цъфтяща щях да мрънкам за резник поне.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от calico »

Розата е фантастична МГХ, :potekoha: и няма никакво значение че е еднократна.

нищо че имаш мъгли, тъкмо- розите ти ще се чувстват като в Англия, и ще са англичанки напролет :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Denis »

Розата на МГХ, ако е еднократка би трябвало да е Excelsa, а не супер екселса.
Аз имам Super Excelsa, на 4г е и е повторноцъфтяща, а тази година година си беше нон-стоп цъфтяща от май до октомври. Цъфти и на новите шишове.
Цветчетата са малко по-дребни, а клонките тънички и огъващи се -идеален рамблер, въпреки, че съм я оставила като кълбо разпиляно да стои.
Въпреки, че е днократка, екселсата я дават по-изобилно цъфтящата и по-мощна, може би да е по-добрия избор, то и от снимката на МГХ си личи :tzvetentze:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”