Нашите градини 2013г

Публикувай отговор
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от rumivarna »

Изображение
Това е градината на снежната кралица! Всеки момент ще се покаже от някъде... Люб, прекрасно е! :shock:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от lenuza73 »

:potekoha: Долината на розите при Розичка и Омагьосаната градина на добрата фея , Люб :angelche: Размечтах се :tzeluvka: :gush:
denitsavm

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от denitsavm »

И аз, като Розичката си мечтая за пролет и срещи :liubov2:

Люб, този път съм направо изумена :shock: Наистина е великолепно :ieeee: :ieeee: :ieeee: Това е най-красивия зимен пейзаж в нета :daaa: А аз пък съм овързала всички треви, дето са даже и дребосъчни :glupav: и са като конски опашки сега... само дет` плитки не им направих :oops:


И хей така, като вече "улегнала" и уж разбираща градинарка, да попитам: може ли да се полива сега? Поне малко и поне иглолистните? Градината ми е ужасно пресъхнала, ама наистина много :eeeh: Толкова сухо не е било и лятото, даже като тръгна да обръщам почвата и е сухо на повече от една лопата надолу ..., а отгоре си е като праха по улиците... Страх ме е, че някой растения, особено тия дето не спят особено в момента ще пресъхнат много или греша :hmmm: И ако трябваше сама да си отговоря щях да кажа - да ... ама нещо се разколебах
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7208
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от ljuboznatelna »

Полей ги малко. Днес беше много топло през деня и си беше съвсем подходящо. На иглолистните сигурно им е трудно, те изпаряват и сега.
Аз ще вързвам като се зададе сняг или дъжд и голям студ.
Deleted User 1445

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Deleted User 1445 »

Дени, аз поливах вчера :daaa: и трева скубах и рози малко рязах.Чакай да не чуе Дал :nod: Но прогнозата за януари е за температури над нормалните за месеца, без сняг и много малко дъжд.Имаше направо засушени растения в слънчевата страна на двора.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Мария Николова »

Вчера направих инспекция из двора. На клематисите масово са наболи новите растежни пъпки. А Варшавянката даже има цели китки нови листа... Магнолиите имат вече бая едри растежни пъпки. По розите прихвърчат от тук от там белогъзки и мънинки зеленички скокльовци... Луковичните ириси само дето пъпки не са изкарали - развели дълги перчеми. Лалетата масово са покарали. Махленските котки ги разравят редовно, извадили са няколко етикета. Трева никне на поразия - ужасТТТТТТТТТТТТТТ!!!! :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от lenuza73 »

:hmmm: Нищо чудно ,при тези динамични температури..и аз ходих в петък на инспекция :hmmmmmm: Розичките са се разлистили,имаше цъфнали астри ,книфофията и тя се готви да прави цветонос..и като гледам януарските прогнози ,ще е доста променливо.Горките цветя ще се чудят какво става-един ден ще е 15 градуса ,след два дни -15.
IlianaM
Kафенце
Мнения: 17
Регистриран на: Апр 6, '14, 01:46
Местоположение: Blagoevgrad
Обратна връзка:

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от IlianaM »

Виола написа:Чудесни снимки. :daaa: Зиме, лете, все са ви хубави градините. :dovolen:
Деби, вече е пролет при теб! :ieeee:

Много наистина.
Аватар
si111
Баш кафе майстор
Мнения: 2044
Регистриран на: Дек 16, '09, 20:15
Местоположение: Fiji
Обратна връзка:

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от si111 »

Бистрица

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7208
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от ljuboznatelna »

Си, снимката от 2013 ли е или си объркала темите? :)
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”