Floriade 2012-Венло,Холандия

Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7287
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 740 пъти
Получил благодарност: 1334 пъти

Re: Floriade 2012-Венло,Холандия

Мнение от ljuboznatelna »

Я, земляци сме значи :) На млади години не обръщах внимание какво е засадено в Морската, но оттогава е любовта ми към цъфналия тамарикс и зановеца, в последствие ги разпознах( те са по към солниците, иглолистните май няма там). След лиричното отклонение да кажа, че си имам от този лук като на мексиканската граница,и като не помня какво съм купувала, все го чакам да стане по-висок, но той явно си е такъв :lol:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Floriade 2012-Венло,Холандия

Мнение от lila »

жестокостта ми се сломи :lol: :lol: :lol: и какво сега да не се позаяде човек :lol: :lol: :lol:
и като се замисля, от провинциалните части (на 50 мили от море) са по-други хората :nod: :D
:sflower:
Lilianvii
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Юни 29, '12, 14:32

Re: Floriade 2012-Венло,Холандия

Мнение от Lilianvii »

Благодаря на Нини на 18.08 заминавам за там може ли напътствия.Обещавам после да споделя видяното.
kmm
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1220
Регистриран на: Сеп 13, '11, 14:06
Местоположение: Пловдив

Re: Floriade 2012-Венло,Холандия

Мнение от kmm »

Компютърът ми е в ужасно състояние, все забиваше и не успявах да отворя тази тема. Но усилията си заслужаваха и се радвам, че макар на малки порции ми показа тази красота.
Нини, прекрасно е и мога само да ти завиждам (благородно! :dovolen: ) за преживяването. Ако имаш още снимки, давай ги тук. Това ще е чудесен стимул да си преинсталирам по-скоро бараката, за да мога да ги видя. :D
Deleted User 1445

Re: Floriade 2012-Венло,Холандия

Мнение от Deleted User 1445 »

Lilianvii написа:Благодаря на Нини на 18.08 заминавам за там може ли напътствия.Обещавам после да споделя видяното.
Писах на лични :tzvetentze:
Криси,при първа възможност ще кача още снимки,че са на компа на ММ,а той е труден с преотстъпването :lol: :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”