Градинска мебел

Публикувай отговор
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Градинска мебел

Мнение от tzarina »

Дени, това което искаш, съм го виждала миналата година в Кауфланд. И двата вида се продаваха, дори това със решетката беше около 45 лева мисля.
Калико, това ,,поточе,, на първата снимка много ми хареса :D
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
si111
Баш кафе майстор
Мнения: 2044
Регистриран на: Дек 16, '09, 20:15
Местоположение: Fiji
Обратна връзка:

Re: Градинска мебел

Мнение от si111 »

Да се фук-на с новата си придобивка, отдавна ми беше мечта :ieeee:
Изображение
denitsavm

Re: Градинска мебел

Мнение от denitsavm »

:liubov2: Супер е ! Кой го направи, и ние обмисляме някакво мостче...
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Градинска мебел

Мнение от tzarina »

Аз пък го поисках заради мъжа си, той мечтае за такова мостче в нас. Само че се двоумеше как да го направи, а това на Си на мен много ми хареса :D Чакам го да си дойде от офиса, за да му го покажа :ieeemyzh:
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
si111
Баш кафе майстор
Мнения: 2044
Регистриран на: Дек 16, '09, 20:15
Местоположение: Fiji
Обратна връзка:

Re: Градинска мебел

Мнение от si111 »

denitsavm написа::liubov2: Супер е ! Кой го направи, и ние обмисляме някакво мостче...
Ами поръчах си го по мои размери :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Градинска мебел

Мнение от Гео, граф »

Показаните неща в тази тема обикновено са стилни и оригинални. Но има и такива, за които вероятно трябва да се отвори специална тема - "Не правете като тях, да не станете за смях''. Този безумно боядисан файтон, заринат в саксии и кошници е като от учебник по кич ... :spuke:

Изображение

Изображение

В същия хотел обаче снимах и това приятно решение :

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
IlianaM
Kафенце
Мнения: 17
Регистриран на: Апр 6, '14, 01:46
Местоположение: Blagoevgrad
Обратна връзка:

Re: Градинска мебел

Мнение от IlianaM »

Красиви и творчески снимки :lol:
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Градинска мебел

Мнение от pipike »

Само в мечтите :zzz:
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7219
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 414 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинска мебел

Мнение от nadin »

Чудих се много в коя тема да го постна това но тука ще да е :)
За всички които си имат майстор под ръка :) и искат сами да си правят неща в градината ето ви един материал с около 40 идеи за градински мебели с описание как да се направят:

Black_Decker_The_Complete_Guide_to_Outdoor..
https://dox.abv.bg/download?id=82c2de8b9b

линка ще е валиден известно време. После ако някой го интересува да ми пише на лични
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинска мебел

Мнение от milena02 »

Вчера без никаква конкретна цел минахме през Бриколаж. Лалето изчезна накъм градинската техника, а аз се зарових в семената. По едно време иде ухилен и вика: купих маса за терасата, даже със столове, ела да видиш. С една дума бяхме се сдобили с това:
Изображение
Сега, то хубаво, ама... Тази маса е от екзотично дърво акация. Терасата няма навес, направо под небето и звездите си е. Вали дъжд. Акат птички. Досега все пластмасови маси и столове е имало там, но те много бързо се чупят, не знам защо. Иначе, този комплект повече от идеално пасва на духа на цялата къща, в която дървото е на висока почит.
Поуспокойте ме малко онези от вас, които имат дървени мебели на двора. Четох за някакъв яхтен лак, който предпазва, макар, че в магазина ме увериха, че дървото е добре инпрегнирано и няма проблем даже и да го вали дъжд. Веднъж в края на сезона да го намасляваме и това е всичко. Обаче сега въпросът дали ще го опазя ме тормози сериозно. Иначе въпросната тераса е огромна и през лятото изглежда така - практически това е лятната дневна, и пластмасата неистово я загрозяваше.
Изображение
Ето и оттука терасата за мащаб. Къщата е практически в бяло и в дърво. Вътре е същото.
Изображение
Тя, тази маса, пет-шест години да издържи, ще смятам покупката за удачна, защото комплектът беше намален и на съвсем приемлива цена. Но някак нямам вяра много-много... :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”