Пътеките в градините

Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пътеките в градините

Мнение от calico »

orkud написа:Нямам думи за красотата, която виждам :shock: :o . calico, страхотно преживяване. Пуснах ги на слайдшоу и ги гледах в захлас. Както каза колегата, в тази къща няма да вляза. Ще спя пред нея да я гледам :lol:

Нали? като в приказките е, направо се пренесох там. И забелязваш ли как са вмъкнати в цялата красота стари криви дървета? чакам Дал да каже нещо по въпроса.... :hihihi:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Пътеките в градините

Мнение от Роза1924 »

Темата ми е болна, благодаря за показаното.
Аз обаче освен пътеки трябва да правя и стълбички, че наклона е над 40 градуса.
s_t_m, майсторът като свърши при теб, метни го моля насам. Освен твоите екстри, аз предлагам и масаж след работата. / Масажът ще е от мъж ми, че е по-силен в ръцете/
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Пътеките в градините

Мнение от johnstalker »

Дай снимка на тоз мъж! Може и да се навия! :) Щом ракията е 40 градуса, нема проблем! Справяли сме се с къде по-яки...
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Di_Va »

johnstalker написа:А пясък за 'легло' на плочите сложихте ли? В него е скрит ключа за бараката.
E, не сложих - много бързах да си скопосам пътечките и така, съвсем закономерно нищо не направих, но опитах и знам, че работата никак не е лесна и никак не е лека, бая си тежат плочите, а докато намериш верното разпорожение, пък си и пълен аматьор :dovolen: , ги превърташ няколко пъти и съвсем скоро ръцете те заболяват, но... поне опитах.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Гео, граф »

Приказни красоти сте наслагали в тая тема - ще има над какво да промишлявам в дългите зимни вечери, за да създам напролет работа на мъжа ми ( той обича :roll: ) ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Di_Va »

Ама наистина ли обича? :lol: Щастливка си ти!
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Пътеките в градините

Мнение от DarinaN »

http://krasivdom.com/2009/12/30/%d0%ba% ... omment-705" onclick="window.open(this.href);return false;

тези къщички , пътечки и градини няма да коментирам
хубаво - много са красиви , лично за мене излъчват спокойствие и уют , да не говорим за красота . и винаги можеш да добавяш каквото ти хрумне
само че на българина - новобогаташ му е набито в тъпата тиква, че да си затворен в латекс, алуминий и стъкло , да се отопляваш с климатик и в градината ти да има само райграс е къде - къде по - престижно.
дано не засегна никой - все пак въпрос на философия е дали да живееш в естествена или изкуствена среда. аз определено се чувствам зле - като диво животно в зоопарк :ufff: сигурна съм, че и повечето от растенията на всички ни се чувстват така
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: Пътеките в градините

Мнение от dal »

добре , на мен това ми лъха на кич и мухъл , какво да направя?
Изображение
има и доста къщета които само не са паднали , отделно са в стил нямащ нищо общо с нашия регион от света
Изображение, добре ,на някого може би ще хареса
по принцип си има една дребноеснафска фаца на къщи бит и дворове на запад , която сигурно на регионално ниво е типична и желана , и който иска рустик с кашпета , патки , инфантилни табелки по портичките и зидове от прадядо ми-ми нека си ги построи...
не харесвам дворове овъртени като юфки , както и разпилените детайли като в американски хол , в който гъза на порцелановото котенце е всъщност пепелник , а над вратата висят бейзболните ръкавици на дедо му и пачката като балеринка на бяба му всред ружчета къдри и волани , а отпред пет дивана и два лигави дога връз тех....
ко да направя сега , несъвършена съм :mrgreen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Мария Николова »

На мен ми приличат на декори във филмовите павилиони в ЕлЕй. За детски филм-приказка.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Пътеките в градините

Мнение от orkud »

s_t_m написа:На мен ми приличат на декори във филмовите павилиони в ЕлЕй. За детски филм-приказка.
Е, да де! Той нали затова е наречен строителя на мечти! Всеки момент може Хензел и Гретел да излязат и да поемат по пътечката :angelche: .
Мисля, че темата леко се измести! Не става въпрос дали точно такава къща ще си построим. Естествено, че няма. Но е интересно, необичайно и красиво. А на красотата трябва да се наслаждаваш :nod: . Хубаво е, като я срещнеш, в каквато и да е форма - цимент, бетон, камък, алуминий, стъкло, дърво или просто цвете :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”