Градинска техника и аксесоари

Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от calico »

Фани, на това тримерче колко му е дълго кабелчето?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13671
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от zeleno »

calico написа:Фани, на това тримерче колко му е дълго кабелчето?
кабела е къс нарочно / към 50-60 см май / , сега видях , на снимката личи колко е къс
включва се в дълъг удължител , макара и прочие
има си специален захват , че да не се изключва като влачиш кабела из терена
тежи 1.8 кг
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от calico »

аха, удължителя или разклонителя трябва да се мъкне навсякъде, като нашата ел.косачка. ;)
мисля да се обзаведа с нещо подобно, ама ще е към есента вероятно. Че отговорника по косенето е ММ, пък моята тревичка около Дарби все не му остава време за нея :svekurva: :svekurva:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13671
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от zeleno »

аз имам и акумулаторен Бош / не тример , точно за около храстите / , но на всеки десетина квадрата трябва да му зареждаш батерията
изнервящо е
Христов
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Юни 9, '17, 07:44

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Христов »

въпрос :
може ли някой дакаже машинка за смилане на градински отпадъци..стебла от домати. капия. патладжан..треви и др. с цел компост.четох много и не се ориентирах.
Deleted User 2919

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Deleted User 2919 »

Христов написа:въпрос :
може ли някой дакаже машинка за смилане на градински отпадъци..стебла от домати. капия. патладжан..треви и др. с цел компост.четох много и не се ориентирах.
Аз отдавна искам подобно.В английски магазин продаваха на промоция, около 100 и нещо лева, но съпруг обича да пали огън и тази резачка отнемаше му работата по паленето :D ..Сама да мъкна ?Отдавна не правих това, след като купих сама първата автоматична перална :D :D :D Ако не беше село, а къща до града, където да живея постоянно, възможно бих домъкнала и сама..

-Тример Бош имам от 4 години.Сега му се счупи нещо, където се закачва жицата, тя не изкача при тупането.....Съпруг купи друг ел.тример, но на Бош ми е по-лек и по-приятен беше..Но на новата резачка е по-дебела жицата и кастри по-дебела трева ,даже някои тънки храсти.Акумулаторно имаме само трионче .Сега купихме електрическо трионче за по-дебели клони. Акумулаторно ползваме да ходим в гората да режем колчета.(гората е наша в края на участъка, не крадем от горското :D :D :D ) Комшийка, бившата готвачка , ходи да краде от нашата гора за колчета и даже не пита разрешение от нас, действа по пословицата:Моето е мое, а чуждото е общо.... :D
-Компостери продаваха по промоция, но свършваха за ала минути..до нас два пъти не стигаха тези ценни неща :D
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13671
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от zeleno »

Христов написа:въпрос :
може ли някой дакаже машинка за смилане на градински отпадъци..стебла от домати. капия. патладжан..треви и др. с цел компост.четох много и не се ориентирах.
http://www.onlinemashini.bg/cat/108/gra ... i-za-kloni" onclick="window.open(this.href);return false;
не съм пазарувала от тях , но офиса им е на 100 метра от блока и виждам , че бизнеса върви с пълна пара
някъде назад в темата имаше и споделен опит от съфорумци за цена , модел и прочие
Христов
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Юни 9, '17, 07:44

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Христов »

може би някой модел от клонотрошачките да стане, което ще е много добре, но в описанието им не е указано..
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от patrisiq22 »

Daniela Pargu, аз си взех тример BOSCH ART 35 HEAVYTRIM от home max. Много съм доволна. Възползвах се от промоцията преди седмица, но не знам докога ще продължи.
Последно промяна от ljuboznatelna на Дек 6, '17, 00:30, променено общо 1 път.
Причина: реклама
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Градинска техника и аксесоари

Мнение от Daniela Pargu »

А, повдигната тема :dovolen:
Patrisiq22,благодаря,мила!Още не съм си решила проблема :hmmm:
и всяко мнение ми е полезно
:tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”