Вкореняване на люляк по метода Бурито

краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от краси кубарелова »

Реших да опитам да вкореня резници от красивия си кичест люляк по метода Бурито. Ще чакам да прецъфти и започвам. Няма да знам дали ще стане, ако не проверя :stiskam: Опитвал ли е някой вкореняване на люляк?
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от rumivarna »

Видна вкоренителко и експериментаторке :tzeluvka: , очакваме твоите опити с нетърпение и стискаме палци да са успешни. :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Какъв е твоят люляк - бял, лилав, светъл, тъмен, кичест или не? Аз съм мераклия за един кичест бял люляк от сорта ``Красавицата на Москва``Изображение
Той по-скоро е бял с бледо розов отенък. Много го харесвам и съм по следите му :ieeemyzh:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от rumivarna »

Краска, видях ти люляка в люляковата тема. Ми той :shock: :potekoha: А дано успееш с вкореняването :stiskam: :stiskam: :stiskam: , че аз вече съм на опашка за вкоренен резник :oops: :oops: :oops: :P
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от Миша »

Успех,Краси! :stiskam: Сигурна съм,че ще успееш :tzeluvka: Аз вече го пробвах този метод с клематисите,ето резултата :dovolen: не гледайте торфа,извадих ги да ви покажа калусиралите тъкани,на съвсем-съвсем крехки клончета

Изображение
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от краси кубарелова »

И на мен, Мише, най- трудното във вкореняването ми е да се удържа да не проверявам за резултати на всеки половин час :snif: :D :D :D
Светът е пълен с непознати хора...
dal

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от dal »

понеже имам нецъфтящи красавица москва и мадам лемони , освен да заложа клонаци и аз :D
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от краси кубарелова »

Пу, първа за московчанката! :ieeee:
Светът е пълен с непознати хора...
dal

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от dal »

това ще е август , от двете растения надали ще мога и по 2 резника да сложа , те освен всичко и корони не правят кой знае какви -ако вкореня предполагам че ще искат тези , които ми пратиха сега люляци
останалите -ще напазаруваме от полша :daaa:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от краси кубарелова »

Сритай ме в кокалчетата :D
Светът е пълен с непознати хора...
dal

Re: Вкореняване на люляк по метода Бурито

Мнение от dal »

краси кубарелова написа:Сритай ме в кокалчетата :D
стига бреее , ако е диво ще избие на 70 места
ама нали е сортово- нито цъфти нито дава издънки
чети сега , дано се оправят да направят клони до есента и ще има!
днес разрових около тях и установих че са хем точно над скала , хем в белопръстница , каквато честно казано виждам за пръв път в двора , та чак ми прилича на стар хоросан а не на пръст -чудя се как не съм го видяла при саденето ;
ама то при тия баири за три години дъждовете и преспите са свлекли поне една педя почва и боклуците отдолу са съвсем в плиткото -и утре ще им търся нови места ....
Публикувай отговор

Обратно към “Храсти и лиани”