Нови тръни

Модератор: scleri

Публикувай отговор
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Нови тръни

Мнение от dobis »

Така няма да стане , обърнах темите , навсякъде сме оспамили ... /ех че модерна дума за нещо друго ... :lol: :lol: / и не намерих място да се изфукам и аз както ми се полага ...аааааааааа ...

Те това пристигна днес :ieeemyzh: :ieeemyzh: /хм и емотка за фукария нямаме /

Изображение

Изображение

тук и подробностите http://dobis.snimka.bg/flowers/afrikanc ... 2.21357714" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Нови тръни

Мнение от Снежи »

Много красиви трънки си имаш ,Добис :ieeee:
Изображениетази еуфобийка особенно ейййййййй,много хубавка ,а туй последното :shock: с цвят какво е бе ? :shock:
Хахахахаа,голям смях ейййййй,Добис ,аз съм царица на гафовите ,мълчи ,не чети това за снимката :lol: :lol: :lol: :lol: при второ гледане е ясно ,че не е трън ,ама ти пък ко си го сложила там та да ми вади първоначално акълите :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от Снежи на Ное 8, '10, 19:02, променено общо 1 път.
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
chingi4
Кана кафе
Мнения: 594
Регистриран на: Апр 24, '10, 09:59

Re: Нови тръни

Мнение от chingi4 »

:dovolen: :daaa: Честито Добис!Прекрасни са! :tzeluvka:
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Нови тръни

Мнение от dobis »

споко , тръните не са за тоя албум , ама първи и в него все набутвам разни нови неща дето все още се моткат по пътищата ...някой ден може и да вкарам ред и в албумите ....дали :hmmm: :hmmm: вие предполагам не го вярвате , щото и аз де :oops: :oops:
зарежете еуфорбиите , вижте двете юбелманийки ...пу- на мама дущиците те ...те са много , ама двете са страхотия ..
те тия двенките ...Eдната е на Нели , утре пътува пак.

Изображение
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Нови тръни

Мнение от el pistolero »

Честито! Дет са вика- Със здраве да те бодът :mrgreen:
На мен ли така ми се струва или и ти си отъпкала пътеката до бай Хертуш- словоохотлвия? :lol:
Съдейки по едричките Юбелманийки, табелките им и най вече доволното количество баласт от лзоето му - ей ще изнесем цяла Чехия без да се осъзнаят- няма да им остане шепа пръст :sdevil: :sdevil: :sdevil:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Нови тръни

Мнение от dobis »

ъ-хъ ... ама не ми приказвай за приказки , че и го няма , в Боливия бил и още не съм платила , тръните са у дома , ама и неговите кинти са още в джоба ми . Ама стиснат станал , пести пръстта вече ...всичко беше по корен , неговото де, перфектно пакетирано , наредено , евала ...
Сега остава и да се разберем как да си получи парите , че накрая в един плик и по пощата ще му ги пратя.
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Нови тръни

Мнение от el pistolero »

Ми явно се е стреснал като му се скарах за 2-та тона влажна пръст, че и мъхче за бонсай беше напълил по повърхността :mrgreen:
Щом е в Боливия значи после ще изкара още сулкоребуции, че може и тиландсии да домъкне- тъй, тъй е из Южна Америка.
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3884
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 52 пъти
Получил благодарност: 277 пъти

Re: Нови тръни

Мнение от scleri »

Честито.
Сигурен съм че на тия бодливковци ще им хареса при теб. То на кой няма да хареса. Мека зима. Цяло лято плаж.

Тоя мистър Хер не знам къв си явно си е нямал работа с нашего брата, щом първо праща тръните, а парите кой когато може. Ще взема и аз да понаобиколя дюкянчето му, ама догодина че вече стана студено. Ако е това за което предполагам че е няма да изляза с празни ръце. Макар че подочух нещо за леки повреди, от болести и вредители по растенията му. Като гледам това което е получила Доби или слуховете не са верни, или тя е късметлийка. Или совите не са това което са. Тоест става дума за съвсем друг човек, и съвсем друг Мол.

Както и да е. Надявам се след двайсетина години, като отмине кризата, и аз мога да си позволя да отида на море по пътя за плажа да видя наредени цяла редица цъфтящи Ферокактуси. Тия дето сега са колкото детско юмруче, и до скоро са били собственост на пан Хер не знам къв си.
neli maneva
Виенско кафе
Мнения: 325
Регистриран на: Окт 21, '10, 23:20

Re: Нови тръни

Мнение от neli maneva »

Доби, най-много от всичко на света съжалявам, че не съм била до теб като отваряш колетчето, то ще е било голям гъдел :liubov2: С нетърпение си чакам моето трънче :ieeee:
Склери аз имам купени кактуси точно от този чичко и бяха без петънце и въшки разни. И тези ми изглеждат перфектни, остава ние да сме грижовни и ще си имаме по едно бижу в колекцията.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3884
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 52 пъти
Получил благодарност: 277 пъти

Re: Нови тръни

Мнение от scleri »

Бях го включил в позитивния списък тоя пан Хертуш още преди две, три години когато откри новия магазин с голямата оранжерия. Тогава рекламата му беше повсеместна . Не съм сигурен дали и по Си Ен Ен не мина репортаж за това събитие. Само че от всичко написано останах с впечатление че дюкяна му е насочен изцяло за вътрешния пазар. Сега разбирам че тайно и полека / както е казал поета / вие сте утъпкали пътечка до вратата му, и въпреки някои забележки сте доволни от полученото.
Снощи му отидох на гости за малко. Прави впечатление че цените му са в двете крайности. Има идеални трънчета за по евро и половина, две. Има и такива на които / незнайно защо / цената е четири цифрено число. Това на мен лично не ми пречи. Ще си пазарувам от първия вид. Така че да дойде март може пак да му отидем на гости.
Публикувай отговор

Обратно към “Кактуси и сукуленти”