Ферария

Mike
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1599
Регистриран на: Яну 12, '10, 19:01
Получил благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Ферария

Мнение от Mike »

Ами моята е на 12-18 градуса денем и 10-14 нощем /зависи зимата колко студено става навън/. Та според мен - на топлия -нали ще й имитираш лято./но да не е над радиатора на парното/. Тука обаче акарите стават проблем -на топло и сухо са много нагли.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Ферария

Мнение от dobis »

Уточни перваза кой колко е топъл и подбери по- нормалния - 15-18 най много и светло. Ако гледаш фрезии през зимата , заедно с тях . Аз не поливах много миналата зима , и сега нямам други намерения ...да си крета там до пролетта . Но в стаята не бих я внесла , че е топло и сухо при мене.

За акарите ...ми тя беше чак побеляла към март , не успяха да я оглозгат де , излезе на двора и беше окъпана и спасена, но си ги беше лепнала още през лятото. Тази година ги няма нещо , само зокумите , но то там е задължително. Дори и плумериите са чисти без отрови.

Мишле ,при кливиите , стрелицията ..там някъде , на светло , то и фрезии ще ти се намират на тебе , може и при цикламите .
Аватар
svetla06
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1586
Регистриран на: Ное 29, '09, 19:41
Местоположение: Русе

Re: Ферария

Мнение от svetla06 »

В неотопляема стая, ама не пада под 10 - на перваза, до цикламите ;) . Всичко друго топло е над радиаторите, ако работят. А на терасата е 2-3.
Mike
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1599
Регистриран на: Яну 12, '10, 19:01
Получил благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Ферария

Мнение от Mike »

Цъфна най после -и двете ми луковици се отчетоха с цветове.
Изображение
denitsavm

Re: Ферария

Мнение от denitsavm »

Ехаа :ieeee: :ieeee: :daaa: , колко е голям цвета? Изглежда дребосък :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Редки екзотики”