Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Публикувай отговор
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2007
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от dolli »

ВидЕхте ли :mrgreen:?! Ако бяхте ратифицирали АСТА, сега е-хе, милионери можехме да станем :hihihi:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1739 пъти

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от Мария Николова »

dolli написа:ВидЕхте ли :mrgreen:?! Ако бяхте ратифицирали АСТА, сега е-хе, милионери можехме да станем :hihihi:
Хахахахахахаха! :daaa: бе :daaa: !!! ;) :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
denitsavm

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от denitsavm »

Юле, не знам тази снимка крадена ли е или ти си и я предоставила по някакъв повод?, но така или иначе оригиналът по-ми-допада :daaa: Хубаво е да слагат наши снимки :nod: , току виж спряли да рекламират градинските патки ;) и почнат да слагат естетически издържани картинки :stiskam:

И Честита Пролет :ieeee:
dal

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от dal »

да ти кажа , направо се изкефих
иначе те така си лепят картинки , знаеш ги -от брава каза от нойе воонен от този от онзи от нас от вас-никакви притеснения
утре ще си го купя за целта :D :tzvetentze: Браво Юле все по хубави лалета и всичко да въдиш и да правиш хората и читателите щасдтливиииии :angelche:

Ако зачестиш с аФтографите един електгронен подпис тука :liubov2:
Аватар
sunny_1
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Май 19, '11, 14:45
Местоположение: Пловдив

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от sunny_1 »

Браво Юлия, ти си нашата гордост!!!Въпреки, че са ти свили снимката, без да питат!!!
:tzvetentze:
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от Elyza »

Купих списанието, с надеждата вътре да има представяне на градинката на Just. Нямаше :snif:
Поправям се, защото Дал е права :angelche: . Изказах субективно мнение.
Но важното е да има такива списания, защото всъщност няма какво да си купя, освен тях. И хората да четат и обикват цветята. :nod:
Последно промяна от Elyza на Мар 19, '12, 20:12, променено общо 1 път.
dal

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от dal »

Elyza написа:Купих списанието, с надеждата вътре да има представяне на градинката на Just. Нямаше :snif:
Но пък беше пълно с патици в кичозно изглеждащи градинки и безвкусно обзаведени домове.
сега , това не трябваше да го казваш :mrgreen: /т.е. аз та уча на дипломация/ :lol: :lol:
kmm
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1220
Регистриран на: Сеп 13, '11, 14:06
Местоположение: Пловдив

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от kmm »

А може би някой трябва да им даде тази идея - като им е харесала (очевидно :mrgreen: ) снимката, да вземат да представят и градината. Щом сами не се сещат... :D
От този форум могат да наберат материал за годишно издание с дебелината на Брава каза :D
dal

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от dal »

това пък беше опит за самоирония :hihihi:
автокритика към мен си , щото от време на време съм била вербално гневна към патките
как и да е
нека хората гледат цветя и нека Юлето въди корици за всякакви градински пейзажни каталози ,
оф , сега се сетих -манекенките си имат букове , пък ние кво , едни китки на фотки фучат из ефира :D
just

Re: Пролетният император - лалето / Tulipa sp.

Мнение от just »

denitsavm написа:Юле, не знам тази снимка крадена ли е или ти си и я предоставила по някакъв повод?
Снимката е от пролетта на 2010 г. и след като съм я качила в снимка.бг официално съм я представяла само ... на вас тук http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... ant#p45966" onclick="window.open(this.href);return false; Не съм я предоставяла на никого с каквато и да е цел.
Elyza написа:Купих списанието, с надеждата вътре да има представяне на градинката на Just. Нямаше :snif:
Елиза, съжалявам че от списанието не са отговорили на очакванията ти за разширено представяне, но за да направят представяне се изисква повече, отколкото да сложиш една снимка за корицата си, която да привлича вниманието на цветарските души. Иначе, фотото на Мерита наскоро леко повдигна предпролетната завеса на тайната ми градина (Дени :daaa: )...
Ще се радвам да посрещна всеки от вас на цветна раздумка на моя територия :liubov: , но може би като начало ще трябва и аз да си направя една темичка със заглавие "Един двор или борбата да бъдеш градина" или нещо подобно :angelche: и да поместя поне няколко двойки снимки "преди и сега".

Нашият форумен репортер вече беше обещал, че ще има рейд из форумските градини и най-късно тогава ще има форумно представяне на всичко видяно по маршрута...
dal написа:все по хубави лалета и всичко да въдиш
Това за лалетата май вече донякъде съм го изпълнила - само изчакай още малко :angelche: , но всичко няма да мога да завъдя, колкото и да ми се иска понякога :hihihi:
dal написа:едни китки на фотки фучат из ефира :D

ами по-добре в ефира, отколкото из каталозите на пишман търговците ;), освен ако не решим да списваме и някой журнал :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”