Лалета

Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Мария Николова »

И аз имам две "грешни попадения". :oops: Направо по средата на мама-луковица. Жълта и издухана горна част. Гадах, гадах и ... сега останаха бебетата. :hihihi:
Днес влагата в земята вече е точно за вадене на лалета с песен! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Голямата врътня са тези със забодени етикетчета. :ufff:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Shami »

Мери,знам че по никое време съм в темата с лалета,но исках да те питам за едно лаленце.Разглеждах темата лалета 2013 и много ми хареса градината на Дени,на стр. 40.Тази година не видях да се е включила,а и в миналата също.
Но може и да бъркам и да съм пропуснала неините включвания.Просто исках да я поздравя за добрия вкус и прекрасната градина и да я попитам за лале Malaika.Откъде си го е купила,че аз доста магазини разгледах, но не го открих.
Разбира се ,ако е много скъпо няма да мога да си го позволя ,но все пак да видя.Ти виждала ли си това лале някъде . :ieeee:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Мария Николова »

Мише, ако обичаш, копирай снимката и я покажи да видим за какво става дума. :nod:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Shami »

http://storage4.album.bg/c2f/mal_dsc381 ... 599481.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; това е лале Malaika

http://storage4.album.bg/34b/mal_dsc371 ... 599480.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Мария Николова »

Shami написа:http://storage4.album.bg/c2f/mal_dsc381 ... 599481.jpg това е лале Malaika

http://storage4.album.bg/34b/mal_dsc371 ... 599480.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
За мен е непознато лале, Мише. От дълго време не съм разглеждала каталози на лалета и нямам представа колко може да струва.
То не би трябвало да е много скъпо, защото като форма на цвета не е никаква новост. Ако луковицата на едно стандартно лале, примерно, струва 1 лев, това не би трябвало е повече от 1.80-2 лева.
А името Малайка ми звучи като "Джамааааааайка" на Робертино Лорети. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Shami »

Ето Мери, цялата градина, за да я видиш по-добре.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Сега припомни ли си колко е красива? Нищо, не се притеснявай, все от някъде ще го намериме това лале.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Мария Николова »

Ето Мери, цялата градина, за да я видиш по-добре.
Чия е тази градина? Много е хубава! :liubov2: Нямам спомен да съм я виждала. :oops:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Shami »

Как бе Мери, това е от тема лалета 2013, стр. 40 е показана градината на Денис. Има и още по другите страници и предишните години, но тя не е писала скоро и аз мислех, че ти знаеш нещо повече.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Мария Николова »

Благодаря за комплимента! :gush: :lol: :lol:
Не, 1100 дена са прекалено много, за да помня нещо, колкото и силно да ме е впечатлило в момента. И особено пък, ако форумното другарче се е оттеглило от форума. Както в случая.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Лалета 2016

Мнение от Shami »

Мери, много си права при толкова красиви градини не може да помним всички. Дано всичко да е наред с тази съфорумка и отново да се върне при нас. Ама и на тебе много ти харесаха лалетата и подредбата нали. Предлагам да спрем, че да не досаждаме на останалите. Прегръщам те мила Мери и ти изпращам много целувки! :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”