Разпращане на фестоните

Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от calico »

Мери, застреля ма :lol: :lol: :lol:
аз съм инжИнер бе, фестоните с пергел ще ти ги начертая, хорди, допирателни, синуси и косинуси ще ти изчисля ако трябва :angelche:

обаче си права, бригадата трябва да е за ваденето :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от Noel »

И бригада ще организирам,от шопско ще дойдем....
Но САКЪН :svekurva:
Фестоните са символ,не може ей така да се премахнат :angel2:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от макс »

Мерка размисли миличка и аз като скорпионче знам че като ни влезе мухата в главата трудно може да се откажем :lol: но помисли върху предложението на Дал тя е права ,недей така крайно де :angelche: ,на пролет с какво ще си радвам душицата като я няма лалената градина помисли пак :tzeluvka: ,не че ще има някой които ще се откаже от тях ;)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от Мария Николова »

Споко, девойки! Бог ми е свидетел, понякога успявам да укротя скорпиона в себе си. :lol:
Като продължих да вадя в късния след обед, продължих да търкалям в главата си идеята на Дал. Стигнах до мисълта, че смяната на пръстта трябва да стане общо за двете места - където са сега фестоните и където са ирисите. Защото и там пръстта е ...лалеена.
Мноооого се радвам, че навреме се сетих, защото беше по-вероятно ;) да се сетя чак по времето на 4-те ми имени дни.
Като прибера и последната щайгичка в мазето, първата ми работа ще е да обиколя на 2-3 места с предложение да заменя равни количества пръст.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
tedkata
Кафе с мляко
Мнения: 262
Регистриран на: Апр 29, '15, 15:25
Местоположение: София

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от tedkata »

Скорпионите сме си Скорпиони.
Просто не ти е бил избистрен плана в главата. Сега остава да намериш решение и ваденето, по-скоро да спреш ваденето и всичко ще е ок.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от Мария Николова »

calico написа:Мери, застреля ма :lol: :lol: :lol:
аз съм инжИнер бе, фестоните с пергел ще ти ги начертая, хорди, допирателни, синуси и косинуси ще ти изчисля ако трябва :angelche:

обаче си права, бригадата трябва да е за ваденето :daaa:
Ани, да не мислиш, че фестоните на земята съм ги правила без пергел?
То на книга, с купешки пергел всеки може. ;) Аз и пергела си измислих и измайсторих. И радиуса си изчислих, и центъра си определих. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от libra »

Според мен,най-трудно е чистотата на "петната"-при мен вече всичко е смесено и на нищо не прилича.
dal

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от dal »

Според мен и подходящо количество пясъци трябва да има - ти така и така гледаш луковични и това е добре
още повече не е нужно цялостна подмяна , а по скоро внасяне на нова в прилична доза
когато при мен пълних изкъртените асфалти ми докараха гадна почва , обаче после на два пъти торф от гъбарниците над нас , но знам че това е въпрос на това дали имате там наоколо - иначе те тия с гъбите искат да се отървават от торфа щото плащат на сметищата май за извозване ;
Много се радвам че не се налага да се борим насреща ти , а колкото до другото - има подбрани сортове непотъващи , има всичко и ще се организираме да помогнем :liubov:
Много те обичам и не си представям - ти и пролет и нищо в очакване долу на двора , и ние с нищото пред очите тук

Честит празник на буквите на всички :tzvetentze:

Вземи да обмислиш и липса на лалеен регистър , както и сортово разделяне при вадене
Хората вече не се знаем кой кой е , живеем без етикети и билбордове на челата
Просто където видиш слабо петно го бележиш и есен добавяме
Нали и в мегаполисите е шарено и по улиците не се заселват еднаквокожи
Но може и да плещя щуротии просто :tzvetentze:
dal

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от dal »

libra написа:Според мен,най-трудно е чистотата на "петната"-при мен вече всичко е смесено и на нищо не прилича.
Либре , при теб няма такова понятие "на нищо не прилича" -каквото и да стане все е хубаво
за жалост и ти като мен спря да снимаш , или поне тук няма
иначе фалстартите при лалетата са през пролет
хубави са само новите площи с лалета , старите са само туфясало- проскубана , леко плешивееща ланшна романтика :nod:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Разпращане на фестоните

Мнение от libra »

А-ха-ха,Дал ще пусна снимка на лалетата-бяло,лилаво,червено и орнажево,тук-таме зелено с розов парот.Ако това е композиция!Всяка пролет бода надписи,после като се спече пръстта юли , прескачам ваденето на луковиците.
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”