Нашите Лилиуми -2013 година

Публикувай отговор
denitsavm

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от denitsavm »

Това за кучето върши работа, но за къртици - надали, поне чесъна със сигурност не ги впечатлява :hmmmmmm: Лале, пусни направо тема за слепеца :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от calico »

denitsavm написа:Това за кучето върши работа, но за къртици - надали, поне чесъна със сигурност не ги впечатлява :hmmmmmm: Лале, пусни направо тема за слепеца :daaa:

Дени, забравих да допълня основния елемент в борбата - 10-15 котки из двора. И за къртиците вършат работа :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
denitsavm

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от denitsavm »

Подигравай се ти :evil: Онова извънземно коте още ли е при теб :liubov2: На мен котката ми донесе къртиците, докато си учеше малките да ловуват, а те пък ги изпускаха мизерниците :evil: ... Ама с малки, много малки изключения, ще предпочета да тровя къртици, вместо да се разправям с котки
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от Tanet »

На село пъхат в дупките напоени с нафта царевични кочани /оронени/ , но за зеленчуковия сектор не става защото може да се умиришат - морковите например.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от calico »

denitsavm написа:Подигравай се ти :evil: Онова извънземно коте още ли е при теб :liubov2: На мен котката ми донесе къртиците, докато си учеше малките да ловуват, а те пък ги изпускаха мизерниците :evil: ... Ама с малки, много малки изключения, ще предпочета да тровя къртици, вместо да се разправям с котки
никак не се подигравам. Когато намалее популацията на котките в двора, се забелязва засилено движение на слепи кучета.

но онова стадо котки го разкарахме, и извънземното също с тях. Сега пазят стопанския двор в едно съседно село от мишки, целия прайд- 10 малки и три големи котки. При нас са само 4 бр- 2 малки и две големи
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от Debi »

Преди 5-6 години имах къртица, тази пролет пак се появи. Аз отначало не ги гонех, ами им събирах пръстта, която са изкарали и я слагах в саксиите. Тук една баба ми каза, че слага в тунелите им изрязани клонки от розите. И аз така направих, избрах да са по-бодливи клонки и напъхах на няколко места в дупките и тунелите и тя изчезна :nod:
denitsavm

Re: Нашите Лилиуми -2013 година

Мнение от denitsavm »

Е това е нещо, което още утре ще направя :ieeee: Мерси, Деби :tzvetentze: И :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”