Пролет 2013!

Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Пролетта много напредна! :angelche: И рамката на градината :lol: :lol: ми се разлисти, доста по-рано от миналата година, и фърля реси на поразия

Изображение

а лаленцатата вече увяхват :cry: , като стара баба са сбръчкани само за далечни снимки ставатИзображение
Изображение


но пък зеленото зеленее, та се къса
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение

а кака Зефирина така се е развихрила на тая арка, има хиляди пъпки, очаквам чудеса от нея и ако не ги получа :svekurva: Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

Разкошотия е градинката, Калико :ieeee: А лалетата още хващат око :liubov2: Няма ли късни :hmmm:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Nini написа:Разкошотия е градинката, Калико :ieeee: А лалетата още хващат око :liubov2: Няма ли късни :hmmm:
Благодаря Нини, това са късните, поне за такива ги купувах, все от групите късни избирах.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

Ще трябва да питаме Юлето за някои още по-късни :lol: И при мен масово прецъфтяват, само едни папагали Тексас Флейм са още на пъпки
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Nini написа:Ще трябва да питаме Юлето за някои още по-късни :lol: И при мен масово прецъфтяват, само едни папагали Тексас Флейм са още на пъпки
при мен папагалите тия дни разцъфтяха, но аз имам само десетина такива, май трябва от тях да взема
вече питах Юлчето в поръчковата тема, тя ще каже
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Пролет 2013!

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Пролет 2013!

Мнение от Магдалена »

:daaa: Бяло на зелен фон-класика и мнооого нежна чистота!!
Поздравления,Мария!Колко прекрасно може да бъде едно толкова обикновено цветенце!! :nod:
Майсторска снимка!! Много добре би стояла в ъгъла ни горе! :ssun: :ssun:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Пролет 2013!

Мнение от rumivarna »

Калио, твоя двор е само за изложението на градини в Челси :ieeee: Да видят какво е туй нашенска градина!
Голям разкош и много свежест! :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Пролет 2013!

Мнение от denitsavm »

Ани, прекрасно е както винаги... ще взема да направя едни табелки "Образцова Хобикафе Градина" и първата номинирана е твоята... тази пролет направо изби рибата :angelche: ... личи си, че си пенсионерка вече :angelche: :liubov:

А хостите ти :shock: :potekoha: Е моите едва едва подават връхчета, с изключение на форсираните, но те пък са в саксии... даже четох, че за "бабешката" пишете, че покарва по-рано... чушки - същата ми е като останалите :nod: Тя ми е от Нини :liubov2:
Аватар
AnetaJ
Кафевар/ка/
Мнения: 910
Регистриран на: Ное 27, '09, 20:50

Re: Пролет 2013!

Мнение от AnetaJ »

Calico, градината ти е прекрасна, много романтична. :tzvetentze:

s_t_m, фантастична снимка си направила! И аз с удоволствие бих я гледала една седмица горе вдясно. :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”