Пролет 2013!

Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

а на мене защо не ми цъфти бадана (бергенията)1 вече трета година не ще и не ще, или най-много някой рехав цвят

а аз искам да е така поне
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2220
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1399 пъти
Получил благодарност: 579 пъти

Re: Пролет 2013!

Мнение от daneda »

Радвам ви се коооолко сте напред с нацъфтели китки, а при мен /градинката ми е до Велинград/ в събота беше ето така: Изображение Изображение това са ми анемонетата, които едва се показват, Изображение, нацъфтели са само иглики и мини ириси Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Пролет 2013!

Мнение от rumivarna »

daneda,много нежнички игликите :P И мини ирисчетата.....Моите прецъфтяха тази година без да успея да ги фотна. Нищо, догодина :D
Калико,и аз искам бергенията да ми цъфти както на твоята снимка ама :snif: Що така става? Ти беше взела от ГХП май,и други видове бергении. Те как са? Цъфнаха ли и ако имаш фотки би ли ги показала.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

Фучи, свири, студее, връщане назад няма.Пролет е :ieeemyzh:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Пролет 2013!

Мнение от Виола »

Страхотно са се нацъфтели лаленцата и игликите. :ieeee: Много е красиво! :tzvetentze:
dal

Re: Пролет 2013!

Мнение от dal »

пролетните снимки не знам , носят такъв позитивен заряд , първите цветя за сезона :liubov2:
Нини , тази почва защо така белее на последната снимка , да не е варувано или нещо друго? пък цветята са страхотни :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Пролет 2013!

Мнение от calico »

Руми, не просто взех, ами се затрупах с бергении, сигурно бяха над 10. От всичко това само на едно коренче имам пъпка която скоро няма да цъфне, само на едно.
Отделно от новите имам стари, те са сигурно поне 7-8. от тях нищо няма да цъфти N-та поредна година :ufff:

Нини, много много пролетно при теб :tzvetentze:

и аз имам нови цъфтежи тук и там, ама снимки чак като има явна разлика
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

dal написа:пролетните снимки не знам , носят такъв позитивен заряд , първите цветя за сезона :liubov2:
Нини , тази почва защо така белее на последната снимка , да не е варувано или нещо друго? пък цветята са страхотни :daaa:
Почвата е много песъчлива , но аз съм на 50м от Марица. Даже вече е за поливане :lol:
dal

Re: Пролет 2013!

Мнение от dal »

Nini написа:
dal написа:пролетните снимки не знам , носят такъв позитивен заряд , първите цветя за сезона :liubov2:
Нини , тази почва защо така белее на последната снимка , да не е варувано или нещо друго? пък цветята са страхотни :daaa:
Почвата е много песъчлива , но аз съм на 50м от Марица. Даже вече е за поливане :lol:
питам те защото знам че гледаш рози , а по песъкливите почви проблем ли са?
нали направих едно ново петно за рози под стар плочник , там подложката е пръст и много пясък , та.... :hmmm: отгоре буците така изглеждат , сивее
Deleted User 1445

Re: Пролет 2013!

Мнение от Deleted User 1445 »

Ами не мисля, че е проблем, но аз доста ги подхранвам, всички растения- с комбиниран тор.Тази година, благодарение на Мишето,че ми отвори очите, ще папкат Яра мила комплекс
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”