лалета, нарциси, кокичета, зюмбюли

Публикувай отговор
Аватар
a_di_ka
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юли 10, '12, 16:19
Местоположение: гр.София

Re: лалета, нарциси, кокичета, зюмбюли

Мнение от a_di_ka »

s_t_m имаш страхотни лалета.Градинката ти е уникална.И моето желание е да имам подобна градина като твоята.За сега отглеждам повече орхидеи, отколкото луковици.Ще те помоля :dovolen: ако имаш повече от тези красиви лалета,може ли да си поискам.Ще ти благодаря предварително и да не стане не се притеснявай.Когато стане......За сега се наслаждавам на твоята прелест.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: лалета, нарциси, кокичета, зюмбюли

Мнение от Мария Николова »

a_di_ka написа:s_t_m имаш страхотни лалета.Градинката ти е уникална.И моето желание е да имам подобна градина като твоята.За сега отглеждам повече орхидеи, отколкото луковици.Ще те помоля :dovolen: ако имаш повече от тези красиви лалета,може ли да си поискам.Ще ти благодаря предварително и да не стане не се притеснявай.Когато стане......За сега се наслаждавам на твоята прелест.
Наистина ме затрудняваш... :sthinking: Не разбирам защо в тази тема се обръщаш, като няма нито една моя снимка и как да разбера за кои точно лалета рИвеш? :swonder: :hmmm:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
a_di_ka
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юли 10, '12, 16:19
Местоположение: гр.София

Re: лалета, нарциси, кокичета, зюмбюли

Мнение от a_di_ka »

Ами аз на всякъде ти гледам цветята. Всичко ми харесва, което ти е в повече,за мен няма никакво значение.Каквото ми дадеш....Моята градина е нова и почни нищо нямам ,само няколко рози и юки.
Аватар
a_di_ka
Kафенце
Мнения: 22
Регистриран на: Юли 10, '12, 16:19
Местоположение: гр.София

Re: лалета, нарциси, кокичета, зюмбюли

Мнение от a_di_ka »

Възхищавам се на градината ти и всичко ,което правиш.Много жизнен човек си.Моята градинка е в с.Татарево-Пловдивско.Аз съм от Пловдив ,но от 10 години живея в София.От доста време те следя по форомите,но не съм ти писала.Днес се реших....
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: лалета, нарциси, кокичета, зюмбюли

Мнение от Мария Николова »

a_di_ka написа:Ами аз на всякъде ти гледам цветята. Всичко ми харесва, което ти е в повече,за мен няма никакво значение.Каквото ми дадеш....Моята градина е нова и почни нищо нямам ,само няколко рози и юки.
С тези 10-13 мнения в орхидеите за близо 10 месеца? :lol: Ще те разочаровам. Орхидеи не ме вълнуват. Време е да започнеш поръчките, за да имаш китки за размяна. Защото само с "ау, колко е хубаво, искам го, каквото ми дадеш, колкото ми дадеш, когато ми дадеш" градина не се прави. Никой от форума не е длъжен да поеме зацветяването на градината ти. Приоритетите за разпределяне на семейните финансите не могат да са грижа на никой от 2000 потребители на форума - казано с твоята откровеност.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”