Алпийските балкони

Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Алпийските балкони

Мнение от Blue sky »

попаднах на тези няколко снимки, и ми се стори че такава отделна тема ще е подходяща, да завидим :oops: , да споделим опит :nod: , да се опитаме да постигнем такава импресия ;), хайде, дайте вашите изключителни постижения

:nod: балконът на 15 май
Изображение

и в средата на август

Изображение

Изображение

Изображение
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Алпийските балкони

Мнение от Titi »

Изкочиха ми очите от това великолепие, но никой не може да ме убеди, че при нашия климат могат да се постигнат тези резултати. Горещото и сухо лято разказва играта на китките ни.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Алпийските балкони

Мнение от Moria »

Виждала съм подобни водопади през октомври на первазите на общината в Трявна. :daaa:
Изображение
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Алпийските балкони

Мнение от vodo-leika »

Завид! :svekurva: :shock: Ама много и най-неблагородно!
Помните ли преди време имаше един репортаж за някакъв цветар с външен вид на мутра( ланци,пръстени и тнт :lol: ) с едни жестоки сакъзи. Е същите бяха. До колкото помня, обясняваше, че си ги е донесъл от Австрия и това, което ми направи впечатление, е, че си беше сложил саксиите едни върху други, но не се забелязваше. Тоест не знам този ефект не е възможно да се постигне така.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Алпийските балкони

Мнение от mileni »

Може ,Водолейче -може :tzvetentze: .Една моя съседка,има страхотни сакъзчета,точно така стоят.не са толкова много саксите,но са такива гъсти и нацъфтели.Това ,май се получава само с тези-редките.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Алпийските балкони

Мнение от Blue sky »

ами вижте балкона на французойката - точно на два реда са, реално 1 педя не й доситга , да се застъпят двата реда и да стане плътен килим два метра :nod:
за климата - съгласна съм, но това си определени сортове. При нас има една жена, също гледа такива алпийски, море ви казвам, дълги са по над метър, а обема е, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ще кажеш че си в Германия
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Алпийските балкони

Мнение от Titi »

Blue sky написа: При нас има една жена, също гледа такива алпийски, море ви казвам, дълги са по над метър, а обема е, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ще кажеш че си в Германия
ами крайно време е да се сприятелиш с тази жена, какво още се ослушваш :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Алпийските балкони

Мнение от 5ia »

Ето това е от нашите географски ширини. Не помня кой- нека си признае - има снимка от друга година на същото това великолепие :dovolen:
Изображение
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Алпийските балкони

Мнение от evita »

Аз имах снимка на същата къщичка,но я затрих някъде :oops:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Алпийските балкони

Мнение от vodo-leika »

evita написа:Аз имах снимка на същата къщичка,но я затрих някъде :oops:
Признай си, яд те беше да я гледаш :lol: :lol: :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Цветя в сандъци”