Сандъчета на ниски цени

Аватар
laty
Kафенце
Мнения: 47
Регистриран на: Фев 18, '14, 14:46
Обратна връзка:

Сандъчета на ниски цени

Мнение от laty »

Знаете ли къде могат да се намерят сандъчета на по-ниски цени / за повече бройки ?
Заповядайте в красивия свят на цветята ---> http://beautifulworldofflowers.blogspot.bg/
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от rumivarna »

Гледай промоционалните брошури на големите вериги - Алати, Практикер Баумакс.....
И в т.нар. магазини за 1 лв. и от този сорт.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от Мириам »

laty написа:Знаете ли къде могат да се намерят сандъчета на по-ниски цени / за повече бройки ?
А,какви сандъчета ти трябват-обикновени,пластмасови,керамични,метални...
Ако търсиш най-простите-кафява и бяла пластмаса-в магазините по 1 лв.са доста евтини.Саксии-от 0.50 ст. до 3-4 лв най-големите.Продълговатите сандъчета-за тераси-са по 1.50.Също има евтини в магазин "Densel"-огромен маркет с китайски стоки.Там има и повече разнообразие.
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от boggy »

Аз си купих 15бр оот пластмасовите продълговатите кафяви съндъчета от магазин левче.Обявени са за 2,75лв, но се пазарих и с отстъпка за количество ми ги даде на 2лв. :))) Сега драмата е с какво да ги напълня и колко тор ще ми трябва :D :D :D
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от Мириам »

boggy написа:Аз си купих 15бр оот пластмасовите продълговатите кафяви съндъчета от магазин левче.Обявени са за 2,75лв, но се пазарих и с отстъпка за количество ми ги даде на 2лв. :))) Сега драмата е с какво да ги напълня и колко тор ще ми трябва :D :D :D
Боги,доста тор ще ти трябва за тези 15 сандъчета.А,за пълненето е по-лесната задача.Каквото ти харесва! :P
Аватар
laty
Kафенце
Мнения: 47
Регистриран на: Фев 18, '14, 14:46
Обратна връзка:

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от laty »

Благодаря за отговорите. Някой купувал ли е от магазин "Densel"- пластмасата каква е / от най-тънките ли е или е нормална?
Заповядайте в красивия свят на цветята ---> http://beautifulworldofflowers.blogspot.bg/
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от boggy »

Не съм пазарувала от там :(

А какво ще кажете за тази тор?Дали ще стане за сандъчетата за цветя?
-----Продавам пресята прегоряла говежда тор.В чували по 50 килограма.Цена за чувал 5 лева. -----
Неделина
Виенско кафе
Мнения: 452
Регистриран на: Фев 24, '13, 09:07
Местоположение: София

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от Неделина »

boggy написа:Не съм пазарувала от там :(

А какво ще кажете за тази тор?Дали ще стане за сандъчетата за цветя?
-----Продавам пресята прегоряла говежда тор.В чували по 50 килограма.Цена за чувал 5 лева. -----
:hmmm: 50 килограма ТОР... за сандъчета.... :hmmm: Нали правиш разлика между тор и торФ ? :hmmm:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от rumivarna »

Аз купувам почва от Алати - 40 литра за 5.60лв. Използвам я в смес с торф 1:1 за пикиране на разсадите, с добавка на прегорял оборски тор за засявана на рози и дръвчета, за сандъчета и саксии също. Това е оптималният вариант за добра и сравнително евтина почва :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
laydidi13
Баш кафе майстор
Мнения: 2310
Регистриран на: Юни 26, '12, 22:06

Re: Сандъчета на ниски цени

Мнение от laydidi13 »

В Баумакс също има на добра цена,40 л :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Цветя в сандъци”