петунии и калибрахое - снимките

Публикувай отговор
denitsavm

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от denitsavm »

Вчера си накупих 10тина калибрахоета :D , тия дни и толкова петунии ще взема, моите разсади умряха :eeeh:
denitsavm

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от denitsavm »

Новите калибрахоета Изображение Изображение Изображение Изображение

Общо са 12 бр., но само тези цъфтят в момента, иам още около 15 петунии купени и се започва реденето на това чудо http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=50&t=2001" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от vodo-leika »

Миналата година гледах точно същото калибрахое като розовото ти! Стана чудеееесно! :ieeee:
dal

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от dal »

Изображение минитата

Изображение

Изображение фантом

Изображение явно не можах да избягам от избеляло гащеното цикламе :lol:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от Миша »

А аз вземах калибрахоетата на бегом,в момента,в който момичето ми кажеше цвят и отсичах " да" или "не" без замисляне,сигурен начин да определите цветовите си предпочитания :nod: .В резултат съм се сдобила с цялата топла гама на жълто-оранжево-червенеещото :lol: ,така че после ще прося редници от останалите цветове,от мен имате бяло,жълто,меланж жълто-оранжево,оранжево,оранжево с червено,чисто червено и странно как попаднало между греещите цветове едно лилаво.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
orhidea
Виенско кафе
Мнения: 318
Регистриран на: Апр 29, '11, 20:38

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от orhidea »

Ето и моите петунийки, днес ги взех големите по 0,90 стотинти на път за Бачковския манастир, утре ще ги слагам по сандъците! :dovolen: Калибрахоето нещо лилавкото се мъчи още да тръгне, ама то ветровете доста ги обрулиха и попрекършиха на места. :hmmmmmm:

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
zombi
Kафенце
Мнения: 40
Регистриран на: Сеп 11, '10, 19:11
Местоположение: тук-таме, по-често в София

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от zombi »

:dovolen: да се похваля и аз .... засега се държат добре.
Аз им махам цвета като прецъфти, но някак си не искат да се разклоняват . Как да постъпя? Изображение
dal

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от dal »

Изображение

Изображение

Изображение

и от моите семена разсади :
Изображение лобелии и петунии , ама кое какво е -то ще си покаже :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31535
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 1744 пъти

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от Мария Николова »

Е, сега вече съвсем ме обърка! :sthinking: Казваш, че ти е цъфнал вече салпиглосиса? Още е много рано... :hmmm:
Или показваш какво очакваш да ти цъфне от семената, а? :sdull: :sclap: :stiskam:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: петунии и калибрахое 2011

Мнение от dal »

s_t_m написа:Е, сега вече съвсем ме обърка! :sthinking: Казваш, че ти е цъфнал вече салпиглосиса? Още е много рано... :hmmm:
Или показваш какво очакваш да ти цъфне от семената, а? :sdull: :sclap: :stiskam:
това горе са извратени минипетунии и калибрахоета , аз салпиглосис опитах миналата година и нищо не направих , щот не мога колкото теб , разбра ли?! :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Цветя в сандъци”