Мушкато

Публикувай отговор
mirage2008
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Фев 3, '19, 14:10

Re: Мушкато

Мнение от mirage2008 »

Аз имам подобно, на етикета му пише Victoria Andrea, от Полша е :) ,
Изображение
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Мушкато

Мнение от Албена »

Изображение

Изображение

Много цъфтящо се оказа това лаленце! :ieeemyzh: Прилича ми на Mrs Charles , но от руските форуми разбрах ,че Mrs Charles е мини , а моето мушкато е голямо. По-скоро е като мушкатото на mirage2008 - Victoria Andrea
Didomk83
Дълго кафе
Мнения: 100
Регистриран на: Май 26, '16, 08:54

Re: Мушкато

Мнение от Didomk83 »

Много цъфтящо се оказа това лаленце! :ieeemyzh: Прилича ми на Mrs Charles , но от руските форуми разбрах ,че Mrs Charles е мини , а моето мушкато е голямо. По-скоро е като мушкатото на mirage2008 - Victoria Andrea
[/quote]

Много е хубаво това лале
Didomk83
Дълго кафе
Мнения: 100
Регистриран на: Май 26, '16, 08:54

Re: Мушкато

Мнение от Didomk83 »

При мен цъфти това
Изображение
mirage2008
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Фев 3, '19, 14:10

Re: Мушкато

Мнение от mirage2008 »

При мен лаленцето Victoria Andrea засега още спи и не цъфти. Това чудо излезе доста капризно, докато беше на полуслънчева тераса, едва показа нещо като цвят, явно високата температура не му понесе, после през октомври, вече внесено в офиса , почна да цъфти като лудо и с оформени лаленца.
Аватар
green fairy13
Кафевар/ка/
Мнения: 754
Регистриран на: Дек 17, '13, 00:25
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 31 пъти

Re: Мушкато

Мнение от green fairy13 »

mirage2008 написа: Фев 14, '19, 14:55 При мен лаленцето Victoria Andrea засега още спи и не цъфти. Това чудо излезе доста капризно, докато беше на полуслънчева тераса, едва показа нещо като цвят, явно високата температура не му понесе, после през октомври, вече внесено в офиса , почна да цъфти като лудо и с оформени лаленца.
Всички лалета обичат хладното време и светло, но не слънчево място през лятото. Аз дори климатик им пускам в най-горещото. При мен Victoria Andrea се представя отлично


Изображение
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5053
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 257 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Мушкато

Мнение от Lilly »

green fairy13 написа: Фев 16, '19, 12:56 Аз дори климатик им пускам в най-горещото.
Дами - мушкетарки, никога няма да успея да ви догоня :lol:
И за радиатора , дето плащам толкова ток през зимата, си се чудя къде ми е акъла :hmmm:
ама климатик!!!! малийййй ..дори не искам да ви догонвам :lol:
Аватар
green fairy13
Кафевар/ка/
Мнения: 754
Регистриран на: Дек 17, '13, 00:25
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 31 пъти

Re: Мушкато

Мнение от green fairy13 »

Lilly написа: Фев 16, '19, 14:20
green fairy13 написа: Фев 16, '19, 12:56 Аз дори климатик им пускам в най-горещото.
Дами - мушкетарки, никога няма да успея да ви догоня :lol:
И за радиатора , дето плащам толкова ток през зимата, си се чудя къде ми е акъла :hmmm:
ама климатик!!!! малийййй ..дори не искам да ви догонвам :lol:
Просто е, Лили :D - затварям прозорците на балкона и отварям вратата на стаята, и готово. Той и без това е мощен и спокойно охлажда стая + балкон. С малката подробност да не те усетят, че ще стане разправия, ако нелюбителите на цветя те сбарат :angelche:
Изображение
Аватар
zelena_euglena
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Мар 12, '17, 15:41

Re: Мушкато

Мнение от zelena_euglena »

Моите вече нямат търпения и цъфтят, дано времето тази година се оправи по-рано и след месец да ги зинасам :ieeee: :ieeemyzh: :tzvetoman: :liubov: :ovtza:

Изображение

Изображение
NNT-SV
Kафенце
Мнения: 7
Регистриран на: Май 29, '18, 12:26

Re: Мушкато

Мнение от NNT-SV »

Момичета, някой има ли за продаване вкоренени или резници от тези мушката-лаленца?
Публикувай отговор

Обратно към “Цветя в сандъци”