Хранене и торене на хибискусите

Публикувай отговор
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 12 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от steffi1 »

ravik написа:Е, щом не ме отряза директно, значи рано или късно ще има хибискуси. :ieeemyzh: :liubov2: :lol:
Надеждата ..., ех ,тази надежда. Сърце не ми даде да ти откажа. :lol:
dal

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от dal »

steffi1 написа:
ravik написа:Е, щом не ме отряза директно, значи рано или късно ще има хибискуси. :ieeemyzh: :liubov2: :lol:
Надеждата ..., ех ,тази надежда. Сърце не ми даде да ти откажа. :lol:
Не кандисвай , дръж са мъжки , защото хибистите са отврат нагляри , но подир тях идат тия с орхидеите , знаеш аз ще съм с 200 орхидеи иван стоян петкан и т.н. , все мъжете на живота ми и с треперищи ръце носа цукалата в оранжерията и ти викам :Стефчее , ма прибери манол и стоян че хептен няма де да ги гледам па са цъфнали ,
но и това не е най лошото!
Най лошото е тия с екзотиките като се довлекат да търсят уютен пристан за тъпите си китки , и помъкнат кеките към твоите чифлици-тфа са стрелиции палми камелии и сем секиз насаждения за зони 7+ :mrgreen: . Ми като чуят кактусарите? Я питай тука равик да ти покаже снемката към кактусар измъкна онзи ден ми омекнаха капачките на коленете....
:hihihi: :hihihi:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от ravik »

Аз ако го покажа, целият форум ще се нахвърли кактуси да гледа. :twisted: :mrgreen: Нищо не показвам. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 12 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от steffi1 »

dal написа: Не кандисвай , дръж са мъжки , защото хибистите са отврат нагляри , но подир тях идат тия с орхидеите , знаеш аз ще съм с 200 орхидеи иван стоян петкан и т.н. , все мъжете на живота ми и с треперищи ръце носа цукалата в оранжерията и ти викам :Стефчее , ма прибери манол и стоян ....
:hihihi: :hihihi:
Ти не знам Манол и Стоян дали ще ги понесеш към нашите чифлици.... ама ако прочетеш какво пишат у темите за орхидеите - поливат по веднъж на 10-15 дни ,торят от дъжд на вятър , посипани с прах по листата.... и коментират - Въобще не им обръщаме внимание , пък те току-хоп и цветонос изкарали....Абе китки мечта - няма копане на дупки , няма т`ва кат` прецъфти какво да сложа отпреде му ,да се запълва мястото ,няма засенчване на корените , няма зазимяване , окопаване , зариване.... И кат` цъфне - цвета стои по 3-4 месеца!

Та `земи и преосмисли варианта със Стоян ,Иван ,Манол и прочие...
:hmmm: сега погледнах ,че си упоменала цифрата 200. :shock: Ма ,как ще си ги спомниш всичките по имена?!?
:hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 12 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от steffi1 »

dal написа:знаеш аз ще съм с 200 орхидеи иван стоян петкан и т.н. , все мъжете на живота ми
dal

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от dal »

steffi1 написа:
dal написа:знаеш аз ще съм с 200 орхидеи иван стоян петкан и т.н. , все мъжете на живота ми
пак забихте из драките извън контекста !
трагедия ще е , ако некоя има повече хибита/орхидей/, отколкото мъже :mrgreen: :hihihi:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 12 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от steffi1 »

dal написа:
steffi1 написа:
dal написа:знаеш аз ще съм с 200 орхидеи иван стоян петкан и т.н. , все мъжете на живота ми
пак забихте из драките извън контекста !
трагедия ще е , ако некоя има повече хибита/орхидей/, отколкото мъже :mrgreen: :hihihi:

:gush: :gush: :tzeluvka: :tzeluvka: :sheart: :sheart:

П.П. Ходих да си броя хибитата... :lol: :lol: :lol: :lol: докарвам го приблизително :lol: :lol:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от ravik »

Не излизат сметките :lol: - някои от нас гледаме и хибита и орхидеЙ. :angelche:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от nel4o »

Ами тия дето гледат и хибита и орхидеЙ да преброят и тия дето на пияно не се броят :twisted: :hihihi:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”