Хранене и торене на хибискусите

Публикувай отговор
dal

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от dal »

:mrgreen:

че ти ква вещица си , ти си красавица ,и не можеш да пущаш и спираш дъжда сигурно /това за хибистите няма значение , техните идоли са под керемида целогодишно и вода пият от сребърни канчета/ :hihihi:
е какво се обаждаш тогава , и да си вещица ти си демоверсия на шапронена минивещица /шапрон-навес , покрито/ :lol: :liubov2:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от steffi1 »

dal написа::mrgreen:

че ти ква вещица си , ти си красавица ,и не можеш да пущаш и спираш дъжда сигурно /това за хибистите няма значение , техните идоли са под керемида целогодишно и вода пият от сребърни канчета/ :hihihi:
е какво се обаждаш тогава , и да си вещица ти си демоверсия на шапронена минивещица /шапрон-навес , покрито/ :lol: :liubov2:
Ем то аз теб обвинявам във вещерство.... :lol: :lol: :lol: пък и ти обикновено си все на метлата... :lol: :lol: :lol: :lol:
Апропо ... ти от`де ги знайш тез` тайни билета и умозамайващи комбинации ?!? М?!? ;)

П.П. Ще те съдя за обида ;) - то шпагатена принцеса , то шапронена минивещица....малееееееееее..... колко са това в нови хибита? :hmmm:

П.П.2 Потракването , `дето ви се счува не е от опашки ;) , а от рогца.... :lol: :lol:
dal

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от dal »

спамим , обаче па признай дали някога си имала толкоз бойни имена?! и все сефте ги чуваш :hihihi: :lol:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от steffi1 »

dal написа:спамим , обаче па признай дали някога си имала толкоз бойни имена?! и все сефте ги чуваш :hihihi: :lol:
Т`ва едно на ръка. ;)
Ама ти погледна ли малките букви след П.П 1 ? ;) :lol:

П.П. Спамим я , ей сега ще се появи "онзи/онази с моркова" и .....Изображение
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от ptiholov »

gyulcem написа:
jozefin написа:Как трябва да се използва торът от "поръчка лилиуми"? По колко слагате на саксия? На повърхността и после поливам, така ли? На колко време торите с него?
И аз щях да питам същото :nod: .А като сложи от него може ли да се ползват Супертрайф и Калий и английска сол ?
Да не забравите и течен тор, и разни други л....а, и после може би ще пишете в някоя друго тема-"помогнете ми хибискусите ми умират,листата им са жълти,чупят се и ....". :lol: :lol: :lol:

Между другото има един много хубав тор,но е в големи количества,ама няма да ви го кажа,защото и от него ще искате да си сложите. :hihihi:
dal

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от dal »

ти поръча ли си , или да ти пратя ? знам та че искаш :D
не се шегувам
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от johnstalker »

ptiholov написа:...

Между другото има един много хубав тор,но е в големи количества,ама няма да ви го кажа,защото и от него ще искате да си сложите. :hihihi:
Да не са добре ферментирали "акита" от гларуси? :D :hihihi:
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от ptiholov »

dal написа:ти поръча ли си , или да ти пратя ? знам та че искаш :D
не се шегувам
Благодаря ти Дал,но не искам.Намерил съм си формулата за това лято. :nod: ;) /надявам се/.
johnstalker написа:
ptiholov написа:...

Между другото има един много хубав тор,но е в големи количества,ама няма да ви го кажа,защото и от него ще искате да си сложите. :hihihi:
Да не са добре ферментирали "акита" от гларуси? :D :hihihi:
Не е.Друг е ,ама няма да го кажа. :hihihi:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от johnstalker »

ptiholov написа:...

Не е.Друг е ,ама няма да го кажа. :hihihi:
Всички разбраха, че това е някаква форма/екстрат/субстрат или прочие на гуано.. :) Обаче, интересен конфликт се получава, защото този естествен фертилайзер е една фосфатна бомба, а доколкото си спомням... доста световни хиболози тръбят, че хибитата не обичат точно тази му основна съставка. :) Ти на какво мнение си? :hmmm:
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хранене и торене на хибискусите

Мнение от ptiholov »

johnstalker написа:
ptiholov написа:...

Не е.Друг е ,ама няма да го кажа. :hihihi:
Всички разбраха, че това е някаква форма/екстрат/субстрат или прочие на гуано.. :) Обаче, интересен конфликт се получава, защото този естествен фертилайзер е една фосфатна бомба, а доколкото си спомням... доста световни хиболози тръбят, че хибитата не обичат точно тази му основна съставка. :) Ти на какво мнение си? :hmmm:
Не знам ,защо реши,че е естествен тор от л...а. :hmmm: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”