молба за съвет

Desislava
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Май 16, '16, 13:03
Местоположение: София

молба за съвет

Мнение от Desislava »

Здравейте, моля за съвет, тъй като не съм сигурна какво да направя. Тази пролет засадих от семена два студоустойчиви хибискуса. Сега още са в саксии, но са двора от около три месеца. Въпросът ми е - какво са направя, дали да ги засадя сега в земята или да ги оставя в саксия и да ги садя на пролет? И ако за пролет да ги прибирам ли вътре? Благодаря
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5482
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1438 пъти
Получил благодарност: 1333 пъти

Re: молба за съвет

Мнение от Тутти »

Най-добре е да го насадиш в градината.Студоустойчивите хибискуси са издръжливи растения,няма да измръзне през зимата.А и щом е в саксия,и в двора,вече е адаптиран.Мисля,че има и тема за хибискусите и може да прочетеш и там,както и да задаваш там въпроси,защото има хора от форума,които отглеждат много успешно хибискуси различни видове и са много наясно с всичко за тези растения.Така въпроса ти щяха да видят точните и знаещи притежатели на много хибискуси.Аз просто само отглеждам няколко и случайно видях молбата ти за съвет.Желая ти успех.
Сега видях как се казва темата за хибискусите:"Хибискуси-снимки и коментари."Дори в момента темата е активна,просто влез в "Виж активните теми".Там има страхотни,уникални красоти,клито и аз видях и сега отивам да гледам пак.Браво на този човек,какви хибискуси отглежда,колекционер майстор.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31490
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 766 пъти
Получил благодарност: 1560 пъти

Re: молба за съвет

Мнение от Мария Николова »

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... start=1005" onclick="window.open(this.href);return false;

Ето тук, Desislava. :D
Отворих ти предпоследната страница, пълна със снимки. Може да откриеш и точния сорт, от който са семената, които си засяла. Ако си виждала от кое растение са семките, де. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Desislava
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Май 16, '16, 13:03
Местоположение: София

Re: молба за съвет

Мнение от Desislava »

Благодаря Ви :)
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5482
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1438 пъти
Получил благодарност: 1333 пъти

Re: молба за съвет

Мнение от Тутти »

От “всичко за кухнята”, :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”