Галерии с хибискуси

Публикувай отговор
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от al.yank »

Малиии,убийствен :shock:
Е вече не е само твой фаворит :dovolen:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31490
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 766 пъти
Получил благодарност: 1560 пъти

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от Мария Николова »

Невероятно красив е! :sheart: :sheart: :sheart: Да ти е здрав и жизнен дълги години! :stiskam: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Мисля си какво щастие е изпитвал селекционера, когато за пръв път го е видял. :liubov2:
Хайде сега качи една снимка и в "снимките", да видим има ли някакво изменение в нюансите след няколко часа, моля ти се, Ботанчо! :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
elena kirilova

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от elena kirilova »

на това му се вика очи пълни ,ръце празни
не ,че е лошо да гледаш ,ама вече много пъти си поисках
искаме поръчка
искам хиби като на Ботанчо
и на мен ми стана фаворит :lol:
страхотно хиби!!!
поздравления
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от Blue sky »

нали сте наясно, че повечето невероятни красоти, които се виждат в сайта на Франсоаз не могат да бъдет закупени :nod:
Това 100 % е поредното семеначе, безценна находка сред милион и едно семена засяти, перла в короната, ако не на самата Франсоаз, то 99 % вероятно на един от 10 тината водещи хибиманиаци в света, които разменят само резник от лъв, за поне динозавърско яйце :mrgreen: :lol:
и все пак и аз да се присъединя в хора - невероятен е :ieeee: :potekoha:

ето това е причината хората да сеят семена - заради вероятността да се пръкне нещо такова :nod: :daaa: и тогава, можеш да го размениш за нещо също по-така :lol:

ето една по-обща снимка от оранжерията на Франсоаз

http://www.hibiscusmania.com/album_1.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение

и сега като се загледах - има надежда :ieeee: преди на сайта й пишеше че по никакъв повод не разменя и не продава :lol: , сега пише - за всички заявки за резници или дървесина за присаждане, моля да се свържете с мен :mrgreen:

и относно поръчката - от хамериката - само ако някой се навие да приеме растенията и да ходи по митници - останалата организация от мен :nod:

от Европа - гомерските ги видяхме що за стока са, италианските също, ако имате други идеи - казвайте :lol: Аз предлагам отново да рискуваме с http://www.plantencentrumexotica.com/index_e.html" onclick="window.open(this.href);return false; - малко в насипен вид дойдоха, и бяха пообъркани сортовете, но пък иначе си бяха екстра :nod: А гледам пуснали са и бугенвилеи много хубави и плумерии също ...
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10703
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 334 пъти
Обратна връзка:

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от botan »

Ам ама той не е мой. Намерих си го в нета...Ще ми се... :dovolen:
Ами за мен лично е по важно да цъфне таковУ като на снимката която са показали отколкото да знам кой точно сорт е! ;)
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10703
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 334 пъти
Обратна връзка:

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от botan »

http://www.badtothebonemalta.com/hibisc ... lehibiscus" onclick="window.open(this.href);return false;
Тука ме впечатлиха много Diplomat и Fruit Salad. :) И като разгледах галерийката се хвърлих в чуденка, Тилене и Мр. Зимбели толкова ли са им наситени цветовете всъщност?
А тука -> http://hibiscusworld.com/candids/mayflo ... hMay04.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
си харесах Irish Gold и исках да ви покажа Изображение, но за жалост не намерих по голяма снимка.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15786
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 671 пъти
Получил благодарност: 1359 пъти

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от Гео, граф »

Разокава станах бе, хора :shock: :potekoha: :shock: :potekoha: :shock: :potekoha: ...

Акъла ми взехте и очите ми на 16 станаха. То не са красоти, не е чудо - разболяхте ме начи :cry: :eeeh:

Не знаех къде да си закача скромната снимчица, та да питам от ъгъла какъв сорт е мойто хиби ( това е растението-майка, от което го откраднах :oops: ) и я плеснах тук. Ако съм сбъркала темата, местете :

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от johnstalker »

Разбирачите му викат "червен бабешки - кичест".. :D Разбрах го когато се регистрирах тук... :D
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от ravik »

Пък ако искаш по латински да се обръщаш към него, може да му викаш Hibiscus rosa-sinensis. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15786
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 671 пъти
Получил благодарност: 1359 пъти

Re: Галерии с хибискуси

Мнение от Гео, граф »

johnstalker написа:Разбирачите му викат "червен бабешки - кичест".. :D Разбрах го когато се регистрирах тук... :D
Иха ! Супер сорт май, а ? :D :nod: ...

Как ли звучи на латински :hmmm: ... Нonna decorazione rossa или Nonna rossa perfetto, хм ... примерно :sthinking:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”