Хибискуси - грижи по отглеждането

Публикувай отговор
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискуси - грижи по отглеждането

Мнение от ptiholov »

За информация,на тези които се интересуват-вече съм изкарал всички хибискуси /или поне тези които успяха да се съберат/ на терасата-91 саксии ;) /. Нощните температури вече са добри-около 10 градуса.
За първа година изкарвам толкова рано растенията си.Преди осем години,когато започнах да се занимавам сериозно,ги изкарвах
около 15-20 май.
D-a-n-i
Kафенце
Мнения: 17
Регистриран на: Фев 25, '16, 22:30
Местоположение: Пловдив

Re: Хибискуси - грижи по отглеждането

Мнение от D-a-n-i »

Здравейте,
Да Ви попитам скоро ще можем да изнасяме хибискусите вече, нали? Предполагам да минат тези по-хладните и дъждовни дни, и след това вече ще им е добре. Какво мислите Вие?
И една голяма, огромна молба: Моля, тези от Вас, които успешно облагородяват хибискус и, разбира се, ако имат за продажба, да ми пишат. От две години се опитвам, но нищо не става. Имам доста китайски рози, оформени като дръвчета, но мечта ми е да си имам и дву- или трицветна.
Много благодаря предварително! Искрено се надявам да успея да си купя от някого от Вас! Благодаря!
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискуси - грижи по отглеждането

Мнение от ptiholov »

Според мен е все още рано,все пак до онзи ден имаше места в България,където сутрешните температури бяха отрицателни.
Аз моите смятам да ги изкарам по Великден,тоест към края на месеца,но все пак ще следя минималните температури.Да не бъдат под 10 градуса.
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискуси - грижи по отглеждането

Мнение от ptiholov »

Вече на балкона.


Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”