Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеждане

Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

ptiholov написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Адаш, хвърли едно око в темата с присадките, какво се подхиклваш тук? :D
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от al.yank »

Значи,на мен нула внимание,така ли :snif:
И паприката няма да ми вкорениш :hmmmmmm:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

al.yank написа:Значи,на мен нула внимание,така ли :snif:
И паприката няма да ми вкорениш :hmmmmmm:
Не мисля, че ще е проблем, особено по това време на годината. Търсят се резници! :daaa:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

:hmmm: Не виждам самоирония никъде - даже и между редовете. Върнах се и пак четох..... и пак не видях. Би ли ми я показал , моля?

И какво общо имат наблюдателност , последователност в изказа и спокойствие в обясненията с критическата ? Все ми се струва , че са взаимно-изключващи се..... :hmmm:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

steffi1 написа::hmmm: Не виждам самоирония никъде - даже и между редовете. Върнах се и пак четох..... и пак не видях. Би ли ми я показал , моля?

И какво общо имат наблюдателност , последователност в изказа и спокойствие в обясненията с критическата ? Все ми се струва , че са взаимно-изключващи се..... :hmmm:
Боже, с теб е трудно да се получи нормална дискусия! ;) Отказвам се, щото достатъчно насрахме темата. Ще ти пратя на ЛС скайпа ми за да се наприказваме, защото ако продължим тук, има опасност да ти спретна един анализ на поведението у форумот, и в частност в тази тема в последните 60 минути, който никак няма да ти хареса. :) :daaa: Нека се държим като големи и зрели хора, искаш ли?
johnstalker написа:Някой твърдеше ли, че Silver Memories не можел да се вкоренява? :D Погледнете датата на чашката, тогава е заложен. Днес го преместих в почва.
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

Джони , сега пък излязох некомуникативна и труднодискусионна..... :hmmm:

И това само защото видях ,че имаш неправилно - според всички общоприети и международни дори , норми и стандарти - изписване на поредица от цифри с точки измежду тях , които би трябвало да означават и обозначат конкретен ден и месец от дадена година.
искаше да ти напиша нещо по темата за вкореняване на собствен корен - еми..... написах ти. :nod: ;)
Сега искаш дискусионен и поведенчески анализ ..... :swhew:
Пък за зреенето - Пипилота Виктуалия Транспаранта Ефраимова Ментолка или за по-кратко Пипи Дългото Чорапче казва : "Не искам да порЕсна ! Само мазоли ,кашлица и скучности !"

Получих ти личното съобщение , ще те add - на ;)
denitsavm

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от denitsavm »

Реално, Стефи, не си права за датите. Това всъщност е много разпространен вече начин за изписване на дати, като най-вече се ползва при работа с компютри - разни интернет, счетоводни и статистически програми. идеята на това записване е да може да се сортира по дати. С такива дати ми излизат разни банкови извлечения и ми беше много трудно да ги разбера и свикна в началото. Един пример - надпиши дадени снимки по дати - като ти се подредят автоматично, се подреждат по първите цифри - т.е. независимо, че са с дата 25.05.2011 г. напр., те са след тези, които са от 02.06.2011 г. По тази причина се пише първо месец и тогава подреждането и сортирането е правилно :nod: Друг е въпроса, че както и да ги изпишеш, годината все не се подрежда... не съм работила много с такива програми и незнам как се решава това :hmmm:

в случая не защитавам Джони, защото и аз не възприемам такова изписване, просто то си съществува :nod:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

;) Абе, аз си пиша правилно датите, по-принцип... ;) ама що ли се 'поФалих', че съм сбъркал. ;)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11801
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 181 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

steffi1 написа:..
И това само защото видях ,че имаш неправилно - според всички общоприети и международни дори , норми и стандарти - изписване на поредица от цифри с точки измежду тях , които би трябвало да означават и обозначат конкретен ден и месец от дадена година.
искаше да ти напиша нещо по темата за вкореняване на собствен корен - еми..... написах ти. :nod: ;)
...
За датите се разбрахме. :shandshake:
Сега да те питам пък аз, за последната година колко хибита си вкоренила, и колко различни вида? :D
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

За последната година съм вкоренила към 30 хибита , част от които вече ги използвах по предназначение , а другите тепърва им предстои.
Не знам от колко различни вида са , защото просто не ги дочаквам да цъфнат , а гледам дебелината им. ;)
Даже част от тях вече са подрязани за нови резници , а те прилежно са посадени в перлит - щателно обеззаразен ,измит и продухан. :D - `щото едни семеначета от Чарлз Атю ми дишат във врата. :nod:

Дени , Джони си призна ,че е объркал при надписването . :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”