Годишна форумна класация на розите

Публикувай отговор
gospodinov

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от gospodinov »

А така, можело..давайте и други, по-смело :daaa:
bell

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от bell »

Записани :tzvetoman:
Champagne Moment или Lions наистина е чудесна роза и само да допълня, че освен цъфтеливостта прави напълно хармоничен храст :tzvetoman:

А, Double Delight се изравни по нехаресване с Jacqueline du Pre, след мнението на aya_vhill
ния
Кафевар/ка/
Мнения: 809
Регистриран на: Ное 20, '14, 13:16
Местоположение: 5963 Муселиево

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от ния »

gospodinov написа:Значи, аз да направя един призив:
-Не може да се прави форумна класация и да са гласували 20-на човека.... :hmmm: Толкова ли са розарите във форума?
Призовавам всички, предимно четящи съфорумци да се включат, за да има за четене и да е полезно за всички трябва да пишете повече.
Направете го, не е страшно!
От новите розарки съм-важно :lol: уточнение
Ха,ми четем си, гледаме умно розите :hmmm:
Дал,каза растат не благодарение а въпреки нас :lol: :lol: :lol: :shock:
Отпадам от 5 -те години как се представят,но от една мога да класирам в цъфтяла многооо ,но и фаворитката ми при 20 едногодишни рози
е "Коко Локо"
"Ако искаш да си щастлив - стани градинар"
https://picasaweb.google.com/1044019360 ... 741/132016" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от calico »

Белисима, догодина искам класацията да е по групи- ЧХ и флорибунди, храстови и катерачи. Поне тези три групи.
щото мен например хич не ме вълнуват как вървят или не вървят ЧХ тук и там, обаче всички катерачи ме вълнуват, и храстовите.
Предполагам, че и другите ще ги интересува по групи
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
elena kirilova

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от elena kirilova »

а,Калико,дойде на мойта :hihihi:
и аз така искам,казах го

Бел,що така ми изтрихте Аляската от класацията,не знам :liubov2:
gospodinov

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от gospodinov »

calico написа:Белисима, догодина искам класацията да е по групи- ЧХ и флорибунди, храстови и катерачи. Поне тези три групи.
щото мен например хич не ме вълнуват как вървят или не вървят ЧХ тук и там, обаче всички катерачи ме вълнуват, и храстовите.
Предполагам, че и другите ще ги интересува по групи
След тая форумна класация, направо да подхващаме форумната енциклопедия, дето само седи във форума а няма нищо вътре........
Не знам там дали ще може за всяка роза да се гласува, както е в розебук:
Добавить в:
Хотелки 1009
Коллекцию 1830
Любимцы 357
Черный список 3
Средняя оценка сорта: Хорошо
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от calico »

Господинов, що ни е това гласуване? Мисля, че от класацията ще има полза, и не само за новаците, ама гласуването си е много субективна работа, а така обективност няма да постигнем. Трябва да се разделим поне на 5-6 региона, за да е приблизително обективно.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
ния
Кафевар/ка/
Мнения: 809
Регистриран на: Ное 20, '14, 13:16
Местоположение: 5963 Муселиево

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от ния »

Изображение
Ха-стана Благодаря -Мише,добре че те прочетох от сума време се мъча да бодна Кокото :tzeluvka:
"Ако искаш да си щастлив - стани градинар"
https://picasaweb.google.com/1044019360 ... 741/132016" onclick="window.open(this.href);return false;
bell

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от bell »

elena kirilova написа:а,Калико,дойде на мойта :hihihi:
и аз, и аз съм на вашата :lol: ама, хайде тази година с няколко основни въпроса да отворим традиция за тази тема. И колкото повече хора се включат, толкова по-добре.
За другата ще разширим и по групи :daaa:

Лени, за Аляската :svekurva: :twisted: :sdevil: :sangry: :sboi: /взривявам всичко щом чуя името й по твоя заръка/ :lol: изобщо не е изтрита, а не съм качила целите списъци. Взела е само един глас, но той е за цял хор, ама си люта :lol: :tzeluvka:
calico написа:Господинов, що ни е това гласуване? Мисля, че от класацията ще има полза, и не само за новаците, ама гласуването си е много субективна работа, а така обективност няма да постигнем. Трябва да се разделим поне на 5-6 региона, за да е приблизително обективно.
Тук съм много съгласна, защото рози, които при теб и южна България виреят чудесно при мен не стават. Особено при катерачите има много големи разлики.
Айде, да не са 5-6 региона, но южна България, северна, морски регион и планински райони.
ния
Кафевар/ка/
Мнения: 809
Регистриран на: Ное 20, '14, 13:16
Местоположение: 5963 Муселиево

Re: Годишна форумна класация на розите

Мнение от ния »

И да, похваля Дарбито-много аромат,разкошотия-Благодаря на Калико :tzeluvka:

Изображение
"Ако искаш да си щастлив - стани градинар"
https://picasaweb.google.com/1044019360 ... 741/132016" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”