Розите на Роза Ескалънд

Публикувай отговор
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 84 пъти

Re: Розите на Роза Ескалънд

Мнение от marillia »

gospodinov, извинявай за въпроса, но приблизително колко на брой рози имаш??? :shock:
(не е толкова от любопитство, колкото от възхищение)
gospodinov

Re: Розите на Роза Ескалънд

Мнение от gospodinov »

marillia написа: Май 28, '18, 22:36 gospodinov, извинявай за въпроса, но приблизително колко на брой рози имаш??? :shock:
(не е толкова от любопитство, колкото от възхищение)
Marillia, ако трябва да отговоря точно на въпроса - около 300 или 300......не съм ги броил точно, груба сметка.
Ама това не е било цел, по скоро лакомия, тази роза трябва да имам ...и тази....
И лошото при мен, е че дори и да не са някакви извънземни рози, аз пак си ги харесвам - примерно флорибундата Артър Бел или Ландора..

Ама бройката сама по себе си, не гарантира нищо.... т.е. с 50 добре гледани и показали потенциал рози, можеш да направиш разкошна градина и обратното- с 5 пъти повече рози, да не се получава този ефект.
Трябва да "усетиш" всяка една роза от към рязане, грижи, а когато бройката е голяма става наистина трудно
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 188 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Розите на Роза Ескалънд

Мнение от Ема »

Ах, Господинов, 300 рози......не, не мога да си го представя това пиршество, как издържаш на тая красота?!
Аз имам 50 рози и вече всичките ми близки наричат двора "градината на розите" :)
А ако видят твоите рози, и на още няколко съфорумци, не, не знам, не знам...
gospodinov

Re: Розите на Роза Ескалънд

Мнение от gospodinov »

Ема написа: Май 29, '18, 09:33 Ах, Господинов, 300 рози......не, не мога да си го представя това пиршество, как издържаш на тая красота?!
Аз имам 50 рози и вече всичките ми близки наричат двора "градината на розите" :)
А ако видят твоите рози, и на още няколко съфорумци, не, не знам, не знам...
Ема :tzvetentze: :tzvetentze:
gospodinov

Re: Розите на Роза Ескалънд

Мнение от gospodinov »

Нови сортове рози от Роза Ескалънд за рязан цвят.

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
gora
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Яну 26, '17, 11:40
Получил благодарност: 1 път

Re: Розите на Роза Ескалънд

Мнение от gora »

gospodinov, и аз разгледах Вашите рози. Изумителна работа!!! Направо възкликнах "Не може да бъде!", ако този израз може да се използва положителен смисъл.
"Бъдещето не е това, което беше"
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”