Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напълни)

Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10763
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 433 пъти
Обратна връзка:

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от botan »

Не съм, там е манджа с грозде, в която тъй като гледам и розарките не могат да се оправят особено, щом не са дали конкретна структура. *лек, ефирен намек...кашлюк* :hihihi:
Няма да е лошо да се подредят всички теми, така че ако ти е интересно на теб (или на някой друг) би било добре дошло.
Темите се забучват единствено от админа.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7255
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 697 пъти
Получил благодарност: 1229 пъти

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от ljuboznatelna »

Ох, даже ги пуснах , и не стига, че не мога да схвана как получаваш този цвят, ами и по-важно - не видях какво точно е писала Бел. То си беше самоубийствено самото отваряне на темите, аз умишлено избягвам да ги гледам, защото ми е жал да метна моите рози, а място за хубавици нямам. :(
Търговци, селекционери, не мога да ги оправя, затова са на едно. Само интернешънъл не съм сложила, почудих се и реших, че не са за селекционерите.
По-нататък като имам време, ще се консултирам с Бел и ще ги оправя.
sasha

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от sasha »

ХОРА и особено ти Ботане, това, което сте направили е .....респект пред знанията и усилията да се сложи ред!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от milena02 »

Ще съдействаме да се закове, Люб, като всички участваме. Ботан си е поставил грандиозна задача. От такава подредба има вопиюща нужда, но това не е работа за сам човек. Само се опасявам, че колкото повече се бъркаме, толкова повече ще навредим. Тъй че, Ботан, ти свиркай, ако имаш нужда от някаква помощ. Иначе си спазвай своята логика. Това че не си луд розар, само помага.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10763
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 433 пъти
Обратна връзка:

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от botan »

За сега само администратора може да забучва теми. Вие може да ми помогнете като:
1. Гледате дали няма някоя връзка в списъка, която да препраща към неправилна тема.
2. Гледате дали има някоя тема в раздела, която не е в списъка. Ако има пуснете линк към нея тук и мястото където смятате, че ще е най-удачно да се позиционира.
3. Розите по селекционери/доставчици са само изброени без да са подредени. Понеже вие ги познавате (и темите, и хората) подреждането вие трябва да го направите и мисля че ще бъде най-безболезнено по националност.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от Виола »

Ботане, не съм изчела всички мнения, но от първото ти мнение забелязах, че липсват
Флорибунди, Полиантови рози и новите Хултемия. Видях, че си обединил някои, но тези си имат достатъчн много сортове и заслужават да се разглеждат поотделно.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10763
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 433 пъти
Обратна връзка:

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от botan »

Добре, но моля ви следвайте шаблона:
botan написа:Ако има пуснете линк към нея тук и мястото където смятате, че ще е най-удачно да се позиционира.
Изключително натоварено ми е на последък, без надежда скоро да не е и нямам възможност да ровя из форума
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
sasha

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от sasha »

Ох Ботане ,на баба момчето :mrgreen: , много искам да ти помогна, но като проведох едно задълбочено ровичкане стигнах до следните възможности:
Мога да ти направя баничка, че то от толкова грижи, време няма да ти остане да хапнеш, пък камо ли да готвиш.
Мога да дойда, за да пусна пералнята , да простра и да изгладя.
Мога да полея цветята ти :hihihi:
Мога да избърша праха и да пусна прахосмукачка.
Извинете за спама, но мисля, че е точно по темата, нали?
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7255
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 697 пъти
Получил благодарност: 1229 пъти

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от ljuboznatelna »

Повдигам темата, на който му се занимава да цъка и да разгледа - какво няма, иска ли някакво разместване и изобщо всякакви мнения. Аз утре ще намеря време да поровя и да кача някакви нови теми. Много ми се иска да се закове тая тема в розовия подфорум, като човек, който не следи розените теми, ми е страшно полезна, а това значи, че на много други хора ще върши работа.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Индекс на темите в раздела (прави жалки опити да се напъ

Мнение от calico »

Люб, секцията за клематиси си работи, само розите линковете не действат
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”