Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Публикувай отговор
Аватар
tsvetinka
Кафе с мляко
Мнения: 250
Регистриран на: Юни 8, '16, 18:59
Местоположение: Пловдив

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от tsvetinka »

Каталога пристигна :ieeee:. 10 дни след като подадох заявка. Много бързо, наистина не очаквах :dovolen:
gospodinov

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от gospodinov »

И моят дойде още в петък, за около седмица след като го поръчах.
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 474
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от молина »

gospodinov написа: Мар 19, '18, 14:12 И моят дойде още в петък, за около седмица след като го поръчах.
Каталога на адрес ли ви го изпратиха или до пощата да си го вземете? Моят още не е дошъл. Дано не се е изгубил.
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
gospodinov

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от gospodinov »

До адрес Молина, чак не повярвах колко бързо се случи.Преди съм попълвал формата в сайта 2-3 пъти но не са ми го изпращали или не е стигал до мен.
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 474
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от молина »

gospodinov написа: Мар 19, '18, 22:25 До адрес Молина, чак не повярвах колко бързо се случи.Преди съм попълвал формата в сайта 2-3 пъти но не са ми го изпращали или не е стигал до мен.
Мерси, gospodinov! Значи ми остава да чакам и да се надявам някой от съседите да не ми го задигне :evil: - пощенските ни кутии във входа са изпочупени, съседите не искат да се съберат пари за нови и цялата поща на входа се мята от пощальона на една обща купчина, където всеки рови и търси има ли нещо за него. За съжаление така редовно се губят писма и не само...Но няма да се отчайвам, ще чакам и дано да го получа! :stiskam:
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 474
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от молина »

Получих каталога на Тантау! Още преди да отворя плика бях приятно изненадана от самия него - щамповани категории рози, снимка на Playful Rokoko, отзад залепен стикер на усмихнато момиченце, гушнало огромен букет... А като го отворих, само ахках и разбира се веднага си харесах роза - Stephanie Baronin zu Guttenberg. Знам, че вече е късно и няма да е тази пролет, но много я искам. Обаче не намирам много коментари за нея във форума, моля който я има да сподели за големина на храста и цвета, повтаря ли добре цъфтежа, държи ли дълго цвят и въобще каквото се сети... а ако може и някоя снимка да пусне :angelche: ще е чудесно. Аз нещо напоследък не се справям с качването на снимки :ufff:
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от Dewina »

Аз я имам, молина... Цъфтежна, красива, но... нямам снимки.
От вчера обаче Зелената камера е вече при мен. Само да цъфне, ще ти я снимам :daaa:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от miltonia »

Молина, хубава роза си си харесала! В rosebook я нареждат сред най-продължително цъфтящите рози. За височина на храста не мога да кажа нищо, защото я имам от две години, но май не става по-висока от 1 м. Цветът е голям, гъст, с леко заострени листенца, с капка розово в средата, което преминава в кремав оттенък при разтваряне на цвета. Наистина цъфти много и е със здрави листа.
Изображение

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1434 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от Тутти »

молина написа: Мар 23, '18, 19:35 ... веднага си харесах роза - Stephanie Baronin zu Guttenberg. Знам, че вече е късно и няма да е тази пролет, но много я искам...
Има я в момента в Оакплантс.
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 474
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Розите на ТАНТАУ, без които не можем

Мнение от молина »

Благодаря ви за информацията! Очевидно розата наистина си заслужава! Много е нежна и красива, а щом е и цъфтежна, не бива да се пропуска! Последен въпрос - устойчива ли е на слънце и дъжд?
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”