Pierre de Ronsard-Eden

Публикувай отговор
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 188 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от Ема »

Дар, Грийни, Господинов :tzvetentze:

Дарче, предстои да разбера, ще видим :liubov2:

Господинов, и белият Еден стои в списъка с мечталките, но се опитвам да се възпирам. А ти сега чоплиш ли чоплиш :angelche:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от hosta127 »

не мога да разбера каква е разликата между Белия Еден и другия Еден аз не виждам същественна разлика ето първата снимка е резник от бял еден още малък а втората снимка е Еден на повече от 3 г

Изображение

Изображение

gospodinov, снимките на този Еден който показваш разбрах че не е твоя но са страхотни ето и моя който за пръв път оформям и се страхувах че не е като хората но той започна сам де се оформя , рязах на око ,нямах представа как , подпората отзад е примитивна и временна докато разббера дали ще тръгне , но мисля че му дължа повече уважение :P

Изображение

Изображение

Изображение
gospodinov

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от gospodinov »

hosta127 написа: Юни 6, '18, 11:57 не мога да разбера каква е разликата между Белия Еден и другия Еден аз не виждам същественна разлика ето първата снимка е резник от бял
Хоста, направих една снимка, директно сравнение на моите Едени, вляво Пиер, дясно Пале Роял

Изображение

Пиер е ясен, отчетлив розов кант, Пале Роял може също леко да розовее канта, но може и да е кремав до почти бял, всичко зависи от специфичните условия на отглеждане. Ето Пале Роял с напълно отворени цветове.

Изображение

Много подобна, но същевременно и много различна роза, според мен задължителна за всеки любител на розите..

Ема, ти не си човек, как може да се въздържаш от Белия Еден.......веднага да се поправиш :mrgreen: :D
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от hosta127 »

gospodinov написа: Юни 6, '18, 12:26

Пиер е ясен, отчетлив розов кант, Пале Роял може също леко да розовее канта, но може и да е кремав до почти бял, всичко зависи от специфичните условия на отглеждане. Ето Пале Роял с напълно отворени цветове.

Изображение

Много подобна, но същевременно и много различна роза, според мен задължителна за всеки любител на розите..

Ема, ти не си човек, как може да се въздържаш от Белия Еден.......веднага да се поправиш :mrgreen: :D
Еха, сега вече разбирам :ieeee: :ieeee: :ieeee: Наистина е страхотен Белия Еден Благодаря ти , gospodinov за разясненито , значи ще си го отглеждам с подобаващо уважение !!!! :tzeluvka:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 188 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от Ема »

gospodinov написа: Юни 6, '18, 12:26 Ема, ти не си човек, как може да се въздържаш от Белия Еден.......веднага да се поправиш :mrgreen: :D[/b]
Господинив, чувствай се поканен да му измислиш място :angelche:
lena
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Ное 4, '11, 11:15

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от lena »

Ето ги и моите, чакам да се срещнат. Да, приличат си, но и се различават.
Изображение

Изображение
gospodinov

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от gospodinov »

Ема написа: Юни 7, '18, 06:15
gospodinov написа: Юни 6, '18, 12:26 Ема, ти не си човек, как може да се въздържаш от Белия Еден.......веднага да се поправиш :mrgreen: :D[/b]
Господинив, чувствай се поканен да му измислиш място :angelche:
Широко е розарското сърце, като автобус превозваш бригадири :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Ако бях близко със сигурност щях да дойда да му изнамерим място, благодаря за поканата :tzvetentze:
Лена, ще е супер гледка, като се срещнат на арката.
Аз си ги представям тримата с Маргарет, комплект един до друг ....:shock: :shock:
lena
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Ное 4, '11, 11:15

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от lena »

Аз пък се чудя как да разширя арката и да им добавя цикламения :D
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от zeleno »

о , арка лесно се разширява
просто лепваш още една такава или отпред , или отзад
и ще имаш място и за Ерик , и за цикламения
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 461 пъти
Получил благодарност: 875 пъти

Re: Pierre de Ronsard-Eden

Мнение от greeneyed »

Започнаха да цъфтят младите клонки

Изображение

Изображение

Тези вече не са млади ;)

Изображение

Изображение
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”