Размяна/Продажба на поръчкови рози

Публикувай отговор
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от nadin »

По идея на just отварям тази тема, защото наистина при количеството рози които закупуваме ще дойде време да се местят и рзаменят. И аз първа си давам остинките за размяна . При мен просто не стават. Едните са дори двугодишни от контайнер и пак не като ги напече слънцето следобед заминават. Та ето я офертата:

Заменям на есен следните Остинки (оригинални от поръчка миналата есен )
Pat Austin, Mayflower, Benjamin Britten и Chianti
за други не остинки.
Търся си нещо бледо лилаво като лавандер айс или розово от рода на sexy rexy, аугуста луиза
или оранжевеникаво като белведерето.
just

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от just »

:daaa: :daaa: :daaa:

Тук ще бъде горещо, сигурна съм :angelche:

Наде, сложи и по някоя твоя снимка на розичките :stiskam:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от calico »

много хубава и много полезна и навременна тема, да не я пропусна :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
viktoria
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Фев 28, '11, 08:18

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от viktoria »

Чудесна идея.Моят двор е много слънчев и също имам проблем с остинките.Една част преместих Есента на по-сеняесто,но другите са на целодневен пек ,хубави 2 годишни храсти са ,цъфтят,но слънцето опърля цветовете.Предлагам
Queen of Sweden
Tess of the D Urbervilles
The Pilgrim
Claire Austin
Crocus Rose
Knirps
just

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от just »

Вики, за продажба ли ги обявяваш или ще търсиш замяна. Ако е за замяна, какво си търсиш ?
В твоя списък ме блазнят Queen of Sweden и Крокус :hmmm:, но ще изчакам да доуточниш условията...
Аватар
viktoria
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Фев 28, '11, 08:18

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от viktoria »

Just, продавам ги ,защото съм поръчала доста рози и се чудя, как да сместя.Queen of Sweden e много хубав храст,но висок,постоянно цъфти.Купена е от Оакплантс, на слънце не прегаря ,но цветовете й стават дребни (Пролет ,когато няма много слънце са по едри).Crocusa e много по-малък храст и върви мудно,може би му пречи целодневното огряване.Ако те устройва цена около 10 лева ти ги изпращам Есента.
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от Анемоне »

Viki,купувам ти веднага шведската,крокуса и книрпс (па ако не успея да се вредя за тях и останалите може),аз мога да снабдя с резници от mary rose,sweet haze,gertrude jekyll (вкоренен),bonica 82,westerland,kent и още разни разнообразни ако някой ме обзаведе с резник от мечтаните ми alnwick castle,alan titchmarsh,scepter`d isle.
nadin ,имам една роза бледо лилава,която не мога още да я разбера каква иска да става ,купила съм я за катерач,ама върви като храст(голям),цъфти с малки паузи до късно,много ароматна(на най-силния пек),утре ще ти пусна снимка ,а имам и 1 чаен хибрид нон стоп цъфтящ пепел от рози.
just

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от just »

viktoria написа:Just, продавам ги ,защото съм поръчала доста рози и се чудя, как да сместя.Queen of Sweden e много хубав храст,но висок,постоянно цъфти.Купена е от Оакплантс, на слънце не прегаря ,но цветовете й стават дребни (Пролет ,когато няма много слънце са по едри).Crocusa e много по-малък храст и върви мудно,може би му пречи целодневното огряване.Ако те устройва цена около 10 лева ти ги изпращам Есента.
Даааа, знаех си, че ще стане интересно в тази тема :D Може би ще има и наддавания :angelche:

Вики, видях снимка на кралицата ти, която си пуснала във форума :angelche: Наистина е много кипро храстче :daaa: , а иначе розата я харесвам отдавна :tzvetoman:
Цена "около 10 лв." ме устройва :nod:

Така че, предлагам да направим първата розова сделка в тази тема и да "повлечем крак" за следващите ...


ПП Крокусът нека остане за Анемоне :daaa:
Аватар
naty
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Яну 29, '11, 20:17
Местоположение: София

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от naty »

Наде, проявявам интерес към Pat Austin и Mayflower. Нямам какво да предложа в замяна, но ако решиш да продаваш не ме пропускай, моля. :angelche:
Благодаря! :tzvetentze:
Аватар
desiyoto
Кафе машина
Мнения: 3352
Регистриран на: Яну 30, '11, 16:39
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от desiyoto »

Вики аз ако може ще взема на есен Клер Остин, дай малко инфо за нея,защо се отказваш да я гледаш, а и Тес ме интересува :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”