Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от Мария Николова »

Значи, Пепеляшче, в понеделник отварям фабрика за моливи и пращам Римоза (не Ризома!!! :swink: :srofl: :srofl: :srofl: ) и Гирляндите на любовта. И непоисканата стара, неароматна, с проста форма на цвета, но с колор тъъъмночервено кадифе, която и днес си мисли, че е месец май и цъфти като побъркана.

Изображение

Изображение

На тази снимка най-сетне се вижда истинския колор на кадифето!!! Датата е, цитирам:
Информация за снимката
8.11.2012 г.
От нея преди време подарих един вкоренен цъфнал резник - покара и цъфна, моля ти се! Дълги, прави, бодливи пръчки. Сега цъфти от 2 м. височина. Ако не ти хареса, хвърляй клечките.
Имаме още две червени - Мистър Линкълн, подобен храст с прави, дълги шишове, ароматен, цяло лято цъфти, както и Дон Жуан, цъфти на китки с гюлов аромат, цъфти и сега. Превъзпитавам го да се увие по арката, но процесът на превъзпитание трудно върви - все стърчи нанякъде. :hihihi: А, и МолинО, ако искаш. 50? 100 клечки? :lol: :lol: :lol:

Шекспир забравих! :ufff: Е, той си е марков :potekoha: от всякъде! ;) :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от sendi1966 »

Мери,не е ли ароматна тази червена роза?
Аз имам такива,като кадифе,но такъв аромат имат-да не си отлепиш носа от тях. :D
В момента са нацъфтели като че ли е пролет.
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от Мария Николова »

Не, Сенди, и следа от аромат няма. Но от това не става по-светлочервена. ;) :lol:
Значи твоите тъъъъъмночервени кадифета са със бонус! :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от МГХ »

Мария , а аз защо пък съм изпуснала ,че имаш Римоза . Ако ти е останало нещо НЕобещано имай ме предвид ,моля .А ако някой я е виждал из поръчките ,мигом да си каже ,че да си я поръчам. :angelche:
НаталиГ
Кафевар/ка/
Мнения: 854
Регистриран на: Юни 23, '12, 17:51

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от НаталиГ »

Мила ми Марииче ако ти хартиса едно пръчле от Римосата и аз се нареждам на опашката.Не ми се вкорени оная клечка дето ми даде на форумната среща. Е бих си купила и вкоренена но никъде не я предлагат за сега. :snif:
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от muny7 »

Мария, ако ти останат от 50-те резника :lol: молино бих приютила 1-2 резника. А ти виж какво ще си харесаш от при мен.
пп Дори и да не останат резници за мен, ако нещо ти хареса кажи :daaa:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1877 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от pepelqshka71 »

Мария Николова написа:Значи, Пепеляшче, в понеделник отварям фабрика за моливи и пращам Римоза (не Ризома!!! :swink: :srofl: :srofl: :srofl: ) и Гирляндите на любовта. И непоисканата стара, неароматна, с проста форма на цвета, но с колор тъъъмночервено кадифе, която и днес си мисли, че е месец май и цъфти като побъркана.

От нея преди време подарих един вкоренен цъфнал резник - покара и цъфна, моля ти се! Дълги, прави, бодливи пръчки. Сега цъфти от 2 м. височина. Ако не ти хареса, хвърляй клечките.
Имаме още две червени - Мистър Линкълн, подобен храст с прави, дълги шишове, ароматен, цяло лято цъфти, както и Дон Жуан, цъфти на китки с гюлов аромат, цъфти и сега. Превъзпитавам го да се увие по арката, но процесът на превъзпитание трудно върви - все стърчи нанякъде. :hihihi: А, и МолинО, ако искаш. 50? 100 клечки? :lol: :lol: :lol:

Шекспир забравих! :ufff: Е, той си е марков :potekoha: от всякъде! ;) :daaa:
Мерко - ти си злато да знаеш :tzeluvka: От които клечки са повече, ще раздам на Живка, Еленка и Зорничка. За римозата мисля, че всички я пожелаха, а за останалите каквото можеш - ще се радвам мнооого. :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Знам, че не искаш повече рози, но ако се премислиш :angelche: .....
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от Мария Николова »

На всички, които са поискали клечки Римоза, Молино ще пратя. Нямам адрес само на Мъни7. Моля на ЛС еконтски адрес, Мъни. :dovolen: Миленче, имаш клечката! :D Натали, отиваш на поправителен таз есен с песен! :lol: Вили, ще комплектовам клечки от изброените рози за целокупната козлодуйска форумна група. Но имам едно условие за раздаването на клечките. ;) Съберете даже за 1/2 час на чаша кафе. Става, нали? :ieeee: :ssvirka: :ieeee: :scoffee: :ieeee: :sflower: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1877 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от pepelqshka71 »

Мария Николова написа:На всички, които са поискали клечки Римоза, Молино ще пратя. Нямам адрес само на Мъни7. Моля на ЛС еконтски адрес, Мъни. :dovolen: Миленче, имаш клечката! :D Натали, отиваш на поправителен таз есен с песен! :lol: Вили, ще комплектовам клечки от изброените рози за целокупната козлодуйска форумна група. Но имам едно условие за раздаването на клечките. ;) Съберете даже за 1/2 час на чаша кафе. Става, нали? :ieeee: :ssvirka: :ieeee: :scoffee: :ieeee: :sflower: :ieeee:
:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Само да дойдат клечките и ще организирам групата :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Размяна на резници и вкоренени издънки от рози

Мнение от Мария Николова »

Прехвърлени са на ХН всички желания и обещания + новия адрес. :daaa: Ще звънна на Юли да е хаберлия, че ще бъдат поканени с Мая на кратко кафе-клечкино-парти. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”