Дейвид Остин и други английски рози

Публикувай отговор
petya_misheva
Kъсо кафе
Мнения: 90
Регистриран на: Май 5, '16, 09:41
Местоположение: София/Враца
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от petya_misheva »

едно бебче Clair Austin ме зарадва с първия си цвят:
Изображение
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 461 пъти
Получил благодарност: 876 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от greeneyed »

LEHamilton

Изображение

Ch.Darwin- великолепен

Изображение

Изображение

Grace

Изображение
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от dar »

Грийни, прекрасни рози! Благодаря ти, че ги представяш и в съответните теми :tzvetentze:
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 461 пъти
Получил благодарност: 876 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от greeneyed »

Даре :liubov: , затова са пуснати темите по селекционери, да гледаме кои рози как се държат, топло ли им е , хладно ли им е, полягат ли, прегарят ли... В общите теми снимките минават и заминават като река, ама така е по-лесно да сурнеш в една тема каквото си снимал и готово. Аз като някой Дон Кихот пиша по отделните теми, нещо загубвам мотивация май. 8-)

За остинките искам да подчертая- само Grace ми полягва, ама тя е почти на сянка, издължава се и са и тънки клонките. :snif: Иначе формата на цвета е съвършен. :daaa: Другите за огЯн, здрави и прави храсти, супер!
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
gospodinov

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от gospodinov »

greeneyed написа: Юни 4, '18, 15:25 Аз като някой Дон Кихот пиша по отделните теми, нещо загубвам мотивация май. 8-)
А никакво отказване :lol: ......и аз пускам в темите тук, там.
Ако искате другия сезон, да не пускаме обща тема за годината ,да пробваме да пишем само в темите?
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от Златка Трънова »

Greeneyed,остинките ти са един път. Особено Grace много ми хареса, нищо че поляга. За това пък цвета и е прекрасен.Да покажа и аз едно бебе - The Poet's Wife
Изображение
И един резник от твоите е цъфнал. Ако не се лъжа, е Falstaf
Изображение
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от dar »

greeneyed написа: Юни 4, '18, 15:25 Даре :liubov: , затова са пуснати темите по селекционери, да гледаме кои рози как се държат, топло ли им е , хладно ли им е, полягат ли, прегарят ли... В общите теми снимките минават и заминават като река, ама така е по-лесно да сурнеш в една тема каквото си снимал и готово. Аз като някой Дон Кихот пиша по отделните теми, нещо загубвам мотивация май. 8-)

За остинките искам да подчертая- само Grace ми полягва, ама тя е почти на сянка, издължава се и са и тънки клонките. :snif: Иначе формата на цвета е съвършен. :daaa: Другите за огЯн, здрави и прави храсти, супер!
Грийни, недей да губиш мотивация :gush: Знаеш ли как ми помогнаха точно тези теми. Първо гледах картинки, после имена писах, после се сетих, че имало и селекционери, пък за пек и дъжд и т.н. Много добре е измислено първоначално. Благодаря на всички, които се включват и в специалните теми :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от dar »

gospodinov написа: Юни 4, '18, 15:35
greeneyed написа: Юни 4, '18, 15:25 Аз като някой Дон Кихот пиша по отделните теми, нещо загубвам мотивация май. 8-)
А никакво отказване :lol: ......и аз пускам в темите тук, там.
Ако искате другия сезон, да не пускаме обща тема за годината ,да пробваме да пишем само в темите?
Подкрепям те Господинов! Аз в общите теми съм само с виснало чене и ...., а в другите теми гледам да се ограмотявам. Благодаря ви, че ги поддържате :tzvetentze: Цветето да се счита за роза ;)
Аватар
ann
Виенско кафе
Мнения: 491
Регистриран на: Мар 7, '14, 14:36
Местоположение: Варна

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от ann »

Много красиви рози, Greenyed!
Нямам вече Evelyn и съжалявам.
Бебето Ema Ham. e прекрасно!

Ето един Jude the Obscure от мен и голямото разочарование - Benjamin Britten

Изображение

Изображение

Двата малки WOH на заден план:

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5507
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1486 пъти
Получил благодарност: 1446 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от Тутти »

Greenyed, и аз отново да благодаря, че пускаш по селекционери снимки, и има коментари. Много ми помага това. А аз също ше се включа и ще разпределям снимки в съответните теми. Много е полезно за всички. Обещавам,,няма да ги изсипвам накуп в общата тема, или ако го направя, съответно и в специализираните ще ги пускам. Има смисъл, не се демотивирай, ти си пример.
Ann, защо те е разочаровала розата? И аз я имам, но все още е малка. Какво не ти харесва?
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”