Дейвид Остин и други английски рози

Публикувай отговор
Leila123
Кана кафе
Мнения: 516
Регистриран на: Май 19, '18, 22:33
Местоположение: София

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от Leila123 »

Кога получи каталога? Моя още го няма.
Аватар
patriciq95
Двойно кафе
Мнения: 153
Регистриран на: Юли 2, '16, 23:13
Местоположение: Горна Оряховица
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от patriciq95 »

Тутти написа: Окт 15, '18, 22:31 Young Lycidas имам и мога да кажа, че по- добре се развива на слънце, но с добро поливане. Ако няма достатъчно поливане, и за полусянка може, но по- оскъдно ще цъфти. Прекрасна роза. Силен аромат, едър цвят, няколко вълни на цъфтеж. Не боледува. Само първата година има тънки клонки и цвета клюма, после заяква. Не прегаря на слънце. Другите рози ги нямам.
Много благодаря за изчерпателния отговор :tzvetentze:
Аватар
patriciq95
Двойно кафе
Мнения: 153
Регистриран на: Юли 2, '16, 23:13
Местоположение: Горна Оряховица
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от patriciq95 »

Leila123 написа: Окт 15, '18, 22:32 Кога получи каталога? Моя още го няма.
Днес но с много мъки от пощите малко трудно се оправят с английските неща така да кажа поне така ми направи впечатление на мен и ми бяха объркали нещата и лично ходих да си го взема. Жената която разнася пощата ми съобщи че може да има пратка за мен че е дочула че се говочи за чуждестранна пратка и така днес го получих с 300 зора. Каталога е много хубав. Поне аз као човек за първи път занимаващ се с рози останах без думи :liubov2: Новите му рози са уникални
Последно промяна от patriciq95 на Окт 15, '18, 22:48, променено общо 1 път.
Leila123
Кана кафе
Мнения: 516
Регистриран на: Май 19, '18, 22:33
Местоположение: София

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от Leila123 »

patriciq95 написа: Окт 15, '18, 22:44
Leila123 написа: Окт 15, '18, 22:32 Кога получи каталога? Моя още го няма.
Днес
Ооо, супер!!! :ieeee: Чакам и моя! :stiskam:
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от tanini77 »

Не мога да правя пълни анализи :D но за мен розите на Остин са прекрасни. Не боледуват, по-цъфтежни са, аз лично ще сменям някои от сегашните за Остинки. Имам Boscobel, не е на пълно слънце, цъфти на няколко вълни и не е боледувала. Поливам редовно :daaa: Гласувам с две ръце :daaa: :daaa:
И цветовете му са магнетични :angelche: поне на мен така ми действат
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Аватар
patriciq95
Двойно кафе
Мнения: 153
Регистриран на: Юли 2, '16, 23:13
Местоположение: Горна Оряховица
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от patriciq95 »

tanini77 написа: Окт 15, '18, 22:59 Не мога да правя пълни анализи :D но за мен розите на Остин са прекрасни. Не боледуват, по-цъфтежни са, аз лично ще сменям някои от сегашните за Остинки. Имам Boscobel, не е на пълно слънце, цъфти на няколко вълни и не е боледувала. Поливам редовно :daaa: Гласувам с две ръце :daaa: :daaa:
И цветовете му са магнетични :angelche:
Благодаря за мнението :lol: избора ще е труден ще се води оспорвана битка ми се струва само мястото да измисля :lol: :lol: :D :D Даже си ги представям цъфнали вече ох луда работа :liubov2: Благодаря на всички :ieeee:
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от tanini77 »

Juliet и Sweet Juliet са две различни рози? Моля споделете мнения и за двете, и от къде може да се поръча Juliet?
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
petya_misheva
Kъсо кафе
Мнения: 90
Регистриран на: Май 5, '16, 09:41
Местоположение: София/Враца
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от petya_misheva »

и моят каталог пристигна днес :ieeemyzh: , нямам търпение да го разгледам на спокойствие след работа
Аватар
молина
Виенско кафе
Мнения: 474
Регистриран на: Окт 19, '16, 18:40
Местоположение: София
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от молина »

petya_misheva написа: Окт 16, '18, 15:11 и моят каталог пристигна днес :ieeemyzh: , нямам търпение да го разгледам на спокойствие след работа
И аз съм го поръчала отдавна, но още го няма. До адрес ли ви го доставиха или си го потърсихте в пощата?
"Когато има желание, ще се намери и начин.
Когато няма желание, ще се намери оправдание."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Дейвид Остин и други английски рози

Мнение от Еличка »

Моят пристигна миналата седмица вкъщи. Прекрасен е - изискан, точно като англичанин! Единствено ме смути, че няма роза Abraham darbi :snif:
П. П. От време на време го прелиствам и забивам нос в него (обожавам мириса на нова книга), а мъжът ми вчера ме погледна втренчено: "Миришат ли тия рози?!". Явно реши, че е като в списанията, дето има да потъркаш китка, за да усетиш парфюма. :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”