Фотоапарат

Модератор: scleri

Публикувай отговор
mincho
Kафенце
Мнения: 33
Регистриран на: Окт 6, '17, 20:13

Re: Фотоапарат

Мнение от mincho »

Здравейте, приятели! Онзи ден имах нещастието да си изтърва фотоапарата... и то по най-малоумния начин :D Опитах да снимам жената, докато карахме колело в парка и дори направих няколко снимки, докато не се изтърсих на земята :D :D Фотоапарата е добре, ама си потроших обектива отвсякъде. И сега си търся обектив тип Canon EF-S 18-55 f/3.5-5.6. На някой намира ли му се или поне познава ли някой, на който му се?
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Фотоапарат

Мнение от scleri »

Имам много положителни черти в характера си. Една от тях е скромността. Ама много съм скромен. От скромност стискам. Стискам от цели две седмици, ама вече не издържам, и това е. Трябва да се изфукам.
Имам си нов апарат. Той е резултат на друга моя положителна черта. Много съм добър в намеците. Гледам разни сайтове в нета, и лекичко въздишам. Уж отиваме в магазина за прахосмукачка, ама незнайно защо се оказваме пред щанда с фотоапаратите. Така лекичко, лекичко, и на края кой има нов фотоапарат? Аз.
От две седмици съм горд собственик на Никон 5300.

Това са първите две снимки които направих с него. Надявам се разбирате защо на тях има кактуси, а не разни други красоти.

Изображение

Изображение
Аватар
gospodinov
Kъсо кафе
Мнения: 53
Регистриран на: Мар 7, '19, 16:12
Обратна връзка:

Re: Фотоапарат

Мнение от gospodinov »

Scleri честито!
Да ти служи дълго и безотказно.
Милиони снимки на любимите кактуси да направиш.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”