Носталгично

Потребителски аватар
scleri
Баш кафе майстор
Регистриран: съб юли 10, 2010 1:14 pm

Re: Носталгично

Мнение от scleri » пет май 11, 2018 3:06 pm

Ида, Ида. Не знам колко си малка но снимките ти са големи. Има в тях онази вълшебна магия която превръща една снимка от документ, запазил миг от реалността, в произведение на изкуството.
Тези снимки не са за този форум. За такива снимки си има специализирани форуми на майсторите фотографи.

Потребителски аватар
Малката Ида
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон мар 14, 2016 7:04 pm

Мнение от Малката Ида » пет май 11, 2018 3:34 pm

Благодаря,Склери! :tzvetentze: Много мили думи! :oops: :angel2:

Тук, се запалих по фотографията.Тук ме окуражават ,дават ми стимул... крила! :angelche:Разбира се, комуникирам и на професионално фото ниво( уча се още ;) )не че съм профи. :D Не мога да не споделям и тук...имам нужда,дълг...Дори и само един човек да докосна със снимките си, си заслужава. :sheart:
А някъде едничка пеперуда
с крилцата си ще прави ураган...

Потребителски аватар
Emilly1212
Баш кафе майстор
Регистриран: нед май 10, 2015 9:16 pm

Мнение от Emilly1212 » пет май 11, 2018 4:04 pm

Докосваш много хора със снимките си, Ида! :liubov: Благодаря ти, че ги споделяш! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212

Потребителски аватар
Noel
Наркоман
Регистриран: вт яну 07, 2014 8:29 pm

Мнение от Noel » пет май 11, 2018 4:06 pm

Точно това е,Ида!Едни нишки плете Вселената.Уж се откъснеш за малко ,мислиш- полетях.Ама не.Върне те обратно. Някъде нещо трябва да дадеш-думичка,искричка,нещо между редовете.Забравен код.Дължиш го.Може да е само на един човек,но нишката ще те връща.Защото твоите крила ги правят другите.Сам не можеш.Вървим в пакет напред.Наричам го изравняване.Да се върнеш ако много се се отлепил,за да изправиш изоставащите, да ги приласкаеш,да ги стоплиш.Заедност.Само така става в новото време.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.

Отговори

Върни се в “Арт и фотография”