Еволюция или сътворение

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Миша »

Satori написа:Миша - да съм казала, че ТИ си редактирала цитата в моето мнение? ;)
Ами визираш мен :hmmm: ,все още не мога да чета чужди мисли,още съм на етап средностатистическо ниво на еволюция ;)
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Blue sky »

Не, друго има предвид Сатори, но не е права, 101 % съм убедена. Равик и админ, са влизали последно във форума съответно в Пон Яну 11, 2010 6:11 pm и Пон Яну 11, 2010 4:27 pm , друг няма права за модерация, да не говорим, че тази тема очевидно вълнува осново нас трите :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Satori »

Blue sky написа:Не, друго има предвид Сатори, но не е права, 101 % съм убедена. Равик и админ, са влизали последно във форума съответно в Пон Яну 11, 2010 6:11 pm и Пон Яну 11, 2010 4:27 pm , друг няма права за модерация, да не говорим, че тази тема очевидно вълнува осново нас трите :nod:

Аха. Все пак разделът е за всякакви свръхестествени сили - очевидно има намеса от тяхна страна. Е, поне ще се оплача официално на админа /когото НЕ подозирам/, след което ще отида да гоня извънземните, дето са ми налазили балкона.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от admin »

Проверих логовете на сървъра и искам да ви дам хронологията на събитията, което надявам се ще изясни конфликта:
16:21 - Миша е пуснала това мнение: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 979#p11979" onclick="window.open(this.href);return false;
16:23 - Satori e отворила секцията в 16:23:11 и самата тема в 16:23:14 - Сатори, един клик ти отнема около 3 милисекунди - само за твоя информация. ;)
16:29 - Миша е натиснала бутона за редакция на мнението и е започнала да редактира своето мнение.
16:30 - Миша е натиснала бутона за изпращане на редактираното съдържание и то се е публикувало във форума.
16:42 - Сатори е натиснала бутона за цитат. Отбелязвам, че през периода, в който Сатори е отворила темата и натискането на бутона за цитат, Сатори не е кликала нищо друго във форума, поради тази причина, към момента на натискане на бутона "Цитирай" тя е виждала старата, непроменена информация, но при натискане на бутона "Цитирай" вече се е заредила променената версия, тъй като тя е била най-актуалната, записана на сървъра, а заявката е по id на мнението, а не по съдържание. Т.е. за цитата се взима последната актуална информация от сървъра.
16:52 Сатори е натиснала бутона "Изпрати" и е публикувала мнението си.
В горния анализ съм филтрирала логовете единствено и само по Миша и Сатори, за да направя по-бързо анализа, поради тази причина не е отразен междинният постинг на Блу скай. Ако държите, мога да извадя и тази информация.
С горното надявам се обяснявам как се е получил проблемът, който Сатори описа и надявам се изяснихме липсата на свръхестествени елементи, в които както знаете, аз като един истински атеист, за момента отказвам да повярвам. ;)
Ако има още нещо, питайте. :daaa:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от johnstalker »

admin написа:...аз като един истински атеист, за момента отказвам да повярвам. ;)
Ако има още нещо, питайте. :daaa:
Значи подкрепяш теорията за еволюцията?! :mrgreen:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от admin »

johnstalker написа:
admin написа:...аз като един истински атеист, за момента отказвам да повярвам. ;)
Ако има още нещо, питайте. :daaa:
Значи подкрепяш теорията за еволюцията?! :mrgreen:
:mrgreen: Вярвам, че всяко нещо си има логичното обяснение. В частност, не вярвам, че е възможно едно такова перфектно създание като Жената да е създадено от реброто на Несъвършените. :hihihi: Но не отричам, че е възможно да има друга история, различна от еволюционната. ;) Просто нямаме неоспорими факти все още за нея.
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Satori »

Има две неща, чиято сила е много по-голяма, отколкото предполагаме - информационните технологии и нашата собствена нагласа.

Много често тяхното съчетание може да доведе до неочаквани резултати и да ни изненада - приятно или не.

Дължа да направя официални извинения до няколко адресата.
На първо място на Блу Скай. Извинявам се, че бях убедена, че е било си редактирано мое мнение, Блу. Не си длъжна да ми простиш, но аз съм длъжна да се извиня.

Дължа извинение на Админа - или Равик - или както там. За това, че отдели от времето си, за да се занимава с тоя въпрос.

Дължа извинение и на Миша - само че не зная как точно да го формулирам. :mrgreen: Всъщност, изгарям от любопитство какво я е накарало да махне все пак този прословут линк, чието изчезване ме накара да яхна метлата /въпреки че не съм лунарна/.

На последно място, но не и по важност, се извинявам на всички потребители на този форум - заради нагласата си и чувствителността си по някои теми, заради логическото си мислене, което съм благодарна че го имам, все пак, макар че ми погажда номера понякога. :mrgreen:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Blue sky »

Сатори, прощавам ти, знам че звучи тъпо казано така, но и аз държа да го кажа. Макар и да съм била част от онзи екип, който вкара в главите ни всички тези паранои, мисля че всякак съм доказала че нямам и никога не съм имала нещо общо с простотии от модераторски тип. И затова отново ще го кажа, напълно подкрепям мнението на Равик по въпроса, свободата на словото и правото на всеки да бъде където си иска. Разбира се до границата на правото, в която не нарушава правата на другите :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Satori »

Мда, забравих да добавя че освен логическо мислене, имам и излишък от параноя :oops:
Благодаря, Блу. :oops:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Еволюция или сътворение

Мнение от Миша »

Сатори :tzvetentze:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Загадки, мистерии, парадокси в науката”