Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от al.yank »

Подарявам фон дьо тен на Мейбълийн
Изображение
купен е мин.година,точно два пъти е ползван,не го искам,идва ми малко тъмен,води се light beige
никъде не откривам срок на годност,така,че ,не мога да кажа,но е в срок
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
paris
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Авг 25, '10, 14:07

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от paris »

Здравейте, по-назад в темата срещнах идеята за пилинг с царевично брашно. Наистина е много добро, аз също го използвам от доста време.
Сега да споделя за още нещо, което открих наскоро. Имам един често срещан проблем - алергична съм към всякакъв метал. Не мога да нося обици, ако не са златни или сребърни. Една приятелка ме светна за Физиогел, някакво кремче, което найстина е вълшебно. Намазах се два пъти от него и обрива по ухото ми изчезна. А да не си помислите, че са само ушите, изривам се от копчета, катарами, закопчалки и какво ли още не...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Titi »

paris написа:Здравейте, по-назад в темата срещнах идеята за пилинг с царевично брашно. Наистина е много добро, аз също го използвам от доста време.
Сега да споделя за още нещо, което открих наскоро. Имам един често срещан проблем - алергична съм към всякакъв метал. Не мога да нося обици, ако не са златни или сребърни. Една приятелка ме светна за Физиогел, някакво кремче, което найстина е вълшебно. Намазах се два пъти от него и обрива по ухото ми изчезна. А да не си помислите, че са само ушите, изривам се от копчета, катарами, закопчалки и какво ли още не...
Добре дошла при нас и благодаря за полезните съвети. Аз като дете имах този проблем с металите, който изчезна от самосебе си като пораснах.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Satori »

Да, този пилинг съм го правила :nod: После, заради едни проблеми, козметици и лекари ми забраниха всякакви пилинги /е, не ги слушам на 100%/, то този начин е доста щадящ, безумно евтин, и ако се прави рядко и на добре размекната кожа, е супер. :daaa:

Парис, майка ми беше точно като теб. Откакто се помня, можеше да носи само един часовник, който беше изцяло златен, т.е. тялото на часовника и катарамата бяха с много дебело златно покритие. Иначе получаваше обриви. Не можеше да носи нищо друго освен злато висока проба и платина. Нито колани, ако се допират до кожата, нито нищо. Но мога да те успокоя - на стари години тази алергия напълно й мина. :lol: /аз съм сигурна, че е на псих. основа :nod: /.
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от nel4o »

Ъъъъ нарича се контактен дерматит, и аз имам такова :mrgreen: МъжО казва, че си измислям, за да ми купувал само злато :angelche: Ама аз не съм такъв човек :smakeup: Примесите на никел в разните там колани, копчета и т.н. - оттам идва цялата убавиня :nod:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
paris
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Авг 25, '10, 14:07

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от paris »

Колко се радвам, че срещам разбиране :)
Контактен дерматит - точно това са казали на моята позната и затова са и препоръчали въпросния Физиогел.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от Blue sky »

контактен дерматити е нещо кошмарно - и аз го имам, но не от никел, а от прах и изобщо всякакъв по остър контакт - да се одраскам и се надувам жестоко :evil: :twisted: :evil: не е измислица, твърдо :nod: а как сърби на моменти, кошмар :evil:

никелът официално е забранен за примес вече, токсичен е, друг въпрос е, кой го спазва :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от al.yank »

Някой има ли представа от къде мога да купя продукти за коса на Пол Мичъл?За Варна нищо не откривам...
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от al.yank »

Така,Пол Мичъл си го намерих :mrgreen:
Сега да попитам,искам нов крем против бръчки..или нещо стягащо.Четох,четох,съвсем се опетлах.Дайте впечатления,насочила съм се към Ив Роше,Рок,нещо от този клас мазила.Какво ползвате и от кои продукти сте доволни?
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Козметика - продукти, процедури, домашни рецепти

Мнение от lila »

На ROC козметиката не е нищо особено. На Ив Роше всичко се произвежда в Ливан, но е значително по-добра от ROC. :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”