Здравословно отслабване

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
tonipetr
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Юни 18, '13, 10:59

Re: Здравословно отслабване

Мнение от tonipetr »

За мен здравословното отслабване с спорт и здравословна храна!
eiimi
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Юни 5, '13, 16:20

Re: Здравословно отслабване

Мнение от eiimi »

Наравно с активния начин на живот и здравословното хранене, аз препоръчвам прима на шуслерови соли. Помагат за правилната обмяна на веществата, което е сред основните компоненти за тънка талия. :dovolen:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравословно отслабване

Мнение от milena02 »

Абе то много весело станало в тая тема! :lol: Що рекламни агенти на хапчета за отслабване налазват тука с първо мнение, що чудо! Май ни мислят за някакви дебели лелки, а? Викат си: тия с техните лалета и мушката, нема начин да не замятат пеньоари около минимум 150 кила!
Драги фармацевтични агенти, в дълбока грешка сте. Тлъсти градинарки няма! Не сме ви таргет. Поддържането на градина е доста сериозна физическа работа, която топи килца по-добре от всеки фитнес. А това, че обменяме инфо за здравословно отслабване, е понеже държим съвършените ни фигури да си останат такива.
mironin
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Юни 21, '13, 18:54

Re: Здравословно отслабване

Мнение от mironin »

milena02 написа:Абе то много весело станало в тая тема! :lol: Що рекламни агенти на хапчета за отслабване налазват тука с първо мнение, що чудо! Май ни мислят за някакви дебели лелки, а? Викат си: тия с техните лалета и мушката, нема начин да не замятат пеньоари около минимум 150 кила!
Драги фармацевтични агенти, в дълбока грешка сте. Тлъсти градинарки няма! Не сме ви таргет. Поддържането на градина е доста сериозна физическа работа, която топи килца по-добре от всеки фитнес. А това, че обменяме инфо за здравословно отслабване, е понеже държим съвършените ни фигури да си останат такива.
Хаххх разби!
nadqa33
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Юли 6, '13, 11:52

Re: Здравословно отслабване

Мнение от nadqa33 »

zdraveite . az sam nova tuk no redovno vlizam i 4eta mneniqta vi.az su6to sam s nadnormeno teglo i kakvo li ne sam pila ,ot edni ima6e polza ot drugi ne no naposleduk ima mn fal6ivi produkti.sega 4etox za mangoto i neznam dali da se doverq ili ne.mojete li da me posavetvate kakvo da pravq.
denitsavm

Re: Здравословно отслабване

Мнение от denitsavm »

Ако си напишеш поста на български може и да те разберем какво искаш да кажеш :dovolen:
anna221
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Окт 24, '13, 16:13

Re: Здравословно отслабване

Мнение от anna221 »

Хапчета за отслабване - ... Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Последно промяна от Anonymous на Дек 18, '13, 08:34, променено общо 1 път.
Причина: махам линка
karishkata
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Ное 13, '13, 10:35

Re: Здравословно отслабване

Мнение от karishkata »

Оставете тези продукти отидете на стадиона!
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Здравословно отслабване

Мнение от al.yank »

Пришки ще ми излязат на езика,но пак ще кажа-разделно хранене!Никакви други боклуци!Стадиона също не е гаранция за успех..всеки е различно устроен.
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Мириам »

Аз като по-малка се бях вманиечила на тема отслабване-в резултат си бях докарала анорексия и 32 кг.Пробвала съм какви ли не диети и режими и мога отговорно да кажа-напиша,че всякакви диети само измъчват тялото и душата и нямат ама никакъв смисъл.Сега баща ми чат-пат се подлага на такива инквизиции-ядеше само яйца и салати-свали 2 кг.и ги качи веднага щом спря диетата.За мен,ако човек иска да намали теглото си е най-добре да започне леко-полека да намаля общата храна-например вместо 2 филии хляб,да хапне 1.Важно е бавно да се намалява храната,да няма стрес.Човек,когато е на строга диета мисли само как е гладен-и колко ще издържи така.Другото е ,че ако искаш да задържиш постигнатото свалено,задръж и начина на хранене,защото няма значение колко малко си ял 2-3 седмици примерно,а колко ядеш по принцип-е затова не ги харесвам диетите-защото те са за определено време,а човек както се храни попринцип-такива са му и килограмите по принцип.Затова не си мъчете душите и телата,а се разхождайте повече и хапвайте повече плодове,намалете малко храната и полека-лека...
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”