Здравословно отслабване

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от ivanina »

...изобщо не се впрягам , и никъде не съм казала че с 92 та си килограма си дебелак примерно, това ти си го мислиш ...
а копирах поста ти заради подчертаното ...нещо като присмех към написаното от мен, но мен това не ме смущава - аз си живея по моите правила и се чувствам добре и споделям дейността си защото при мен този метод работи и не ме уврежда като лекарствените таблетки - които винаги са нож с две остриета!...а за гривната на ръката пък въобще не ми се говори , защото ако имаше ефект ти щеше вече да си споделил....Това е !....всичко е индивидуално - строго лично!
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Здравословно отслабване

Мнение от troll »

Ха-ха-ха!
Изобщо не съм комплексиран и не се меря с никой.
А тоз датчик на ръката е за друго. Не за тегло. Години наред гледах на съня като на загубено време и той ми отмъсти.
Сега а много труд отивам на 4-5 часа сън.
:mrgreen:
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Здравословно отслабване

Мнение от tsany »

Чудех се къде да го сложа-дали в темите за така рекламирани продукти и чудеса за отслабване и реших тук, ако някой прецени, че е за другаде може да го премести. И така мили мъже и дами:
Изображение
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
proffilinka
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Фев 25, '16, 18:59

Re: Здравословно отслабване

Мнение от proffilinka »

ivanina написа:....движение , движение ...и пак движение - динамика от всякъде до изпотяване , после минаваш под душа ...а след това се чувстваш някак си олекнал!....всичко останало което си дърдорите е бошлаф! :daaa:
...в животът си нямам и един ден , в който да съм се лишила , ограничила или пък наложила някаква диета и с килограмите проблем никакъв - в момента в който се почувстваш че малко натежаваш - засилваш физическата дейност(но задължително до изпотяване- без този върхов момент не изгубваш и грамче) ...просто гориш калориите , това за мен е най - вярното решение!
Напълно съм съгласна!
Трябва просто много повече движение.
Всички сега са свикнали от колите в офисите и след това обратно и после, защо не отслабвам.
Като не се горят калории няма как да се отслабва!
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: Здравословно отслабване

Мнение от patrisiq22 »

Аз дълго се опитвах да отслабна с всякакви диети, но не се получи. Реших да променя начина си на живот и да започна активно да спортувам. Взех си и тези капсули с жен-шен за здраве и тонус................ Освен че свалям килограми, в момента се чувствам по-добре от всякога, имам енергия и сила за всичко.
Последно промяна от Anonymous на Юли 20, '16, 21:50, променено общо 1 път.
Причина: рекламен линк
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от Мария Николова »

Модератор!
Явна търговска реклама на тази редовна рекламаджийка.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от mimeta »

Чешката кухня е богата на сметанови сосове... Плодовете и зеленчуците са или скъпи, или гадни, често и двете. Нормално моят метаболизъм се справяше, само където след остра кинтонемия, когато 2 години карах на хляб и вода метаболизмът ми се предаде. От 50 станах 65 кила. :snif: Личат си. 15 кг на моята фигура са много. Бременна в 9 месец, седмица преди да родя, бях 52 кг.
Миналата година ходех 2 месеца 2-3 пъти седмично на фитнес. Не отслабнах, но поне спрях да пълнея. От тогава се "поддържам", като ходя веднъж на седмица две да тренирам.
Преди месец (от 30 януари) пак започнах усърдно да тренирам - 3 пъти седмично. Не отслабвам нито грам, нито мм в талията, нито мм в ханша :ufff: :ufff: :ufff:
Това е страшно демотивиращо. Уж през цялото време ми мерят пулса, да бъде упражнението оптимално, а ефект няма :ufff:
Четох добри отзиви за Зоната, прочетох книгата, направих си изчисленията и от понеделник почвам. Мислех, че съм чела отзивите тук, но сега не ги намирам :hmmm:
С упражненията продължавам.
Та искам да кажа, че движението е хубаво, в никакъв случай не искам да го оспорвам, напротив, но не е пенкелер. Индивидуално е. Навремето без никакво движение не напълнявах, а сега с много движение не отслабвам. Ям много по-правилно отколкото преди, вода пия. И от възрастта само по себе си не е, защото баба ми, майка ми, сестра ми (по-голяма от мен) през живота си не са спортували, пък никоя от тях не пълнее.
Всичко е заради това, че си разбих метаболизма.
Изображение
sami789

Re: Здравословно отслабване

Мнение от sami789 »

Аз пък съм "ЗА" отслабването с помощта на хапчета.Има някои,които наистина са безвредни.Аз съм опитвала да отслабвам само с диети и спорт,но ежедневието и работата ми не позволяват постояннство,което е задължително.Когато си помогнах с хапчетата вече наистина имаше резултат.И когато видях че свалям килограмите се надъхах още повече да се ограничавам с храненето.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от libra »

Има много тежки/смъртоносни диагнози след прием на хапчета за отслабване.Лекарствата не са много,да не кажа че са 2 вида, и много добре се знае тяхното действие.И те,или са забранени,или са под специален режим.Забранените ги забраняват и след това ги пускат под ново име ,докато пак ги забранят.Китайците пък ,същите тези субстанции ги влагат в чайове за отслабване.Субитраминът,конкретно,причинява високо кръвно и разбутва пясъците в бъбреците.Сигурно има и други вреди,в момента не ги помня.
За отслабване е решаващо да се разбере причината за напълняването.Иначе,всеки в даден период може да се мотивира достатъчно и да отслабне.Големият въпрос е какво прави след този период.
diinana

Re: Здравословно отслабване

Мнение от diinana »

Мили дами, някоя от вас използвала ли е спиролина, може ли да сподели мнение дали има ефект и как се приема? Много благодаря
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”