Честито - НЕ ПУШАААААААА

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от lila »

Една година без цигари - ето това е постижение и проява на характер :nod:
Честито Еви :tzvetentze:
[video][/video]
Последно промяна от lila на Окт 30, '10, 08:29, променено общо 1 път.
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Честито

Мнение от evita »

Хаха!
Мерсаж! :lol:
И Нелчо ще чукне скоро година без фаски,тя е на 15 ноември :nod:
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от elina »

Браво !Поздравления , :tzvetentze: възхищавам се на хора с воля :ieeee: аз имам безброй неуспешни опити :mrgreen:
Пореден опит :angelche: -от два дни се залъгвам с е-цигара ,много силно се надявам да успея :stiskam:
Аватар
lunen_sun
Виенско кафе
Мнения: 463
Регистриран на: Юни 15, '10, 13:17
Местоположение: Козлодуй

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от lunen_sun »

Поздравления,Еви!Много се радвам с теб :tzeluvka:
Ели,аз не вярвам в електронната цигара.Същото усещане ми дава,като да опитам да си изпуша химикалката.
Не съм палила цигара от 1 ден,10 часа и 13 минути.Твърдо съм решила този път да успея!Пуша по 2 кутии на ден,че и повече.Самият никотин не ми липсва хич,само усещането на цигарата в ръцете и устните.Но засега се справям.Около мен има пушачи,има и цигари,т.е. знам,че ако реша,мога да запаля.Но не съм се изкушила още.Никой не ме притиска.Аз сама го реших,искам да съм свободна от тази зависимост.
Ето линк към една програмка,която действа мотивиращо :dovolen:
Ето и едно тютюноотказващо четиво,който наистина иска да ги спре,нека отдели малко време да почете-ако не помогне,със сигурност няма да навреди :daaa:
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от evita »

Сънчо,не брой минутите и часовете които си без цигари,така постоянно мислиш за тях.
Наистина странно ми беше и на мен в началото,но нямах някакъв никотинов глад или желание за пушене.Гледай да са ти заети ръцете с нещо,така ще отпадне тоя навик полека-лека.
А да кажа нещо относно килцата-като спрях цигарите за 2 месеца качих 5-6 кила,но после бързо ги свалих.Сега ,една година след като отказах цигарите тежа по-малко от колкото когато пушех и това се дължи на спорт,в моя случай карането на колело.Без диети,само движение :nod: .
Желая ти успех,Сънчо :stiskam: :daaa: !
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от danielka_y »

evita написа:Сънчо,не брой минутите и часовете които си без цигари,така постоянно мислиш за тях.
Наистина странно ми беше и на мен в началото,но нямах някакъв никотинов глад или желание за пушене.Гледай да са ти заети ръцете с нещо,така ще отпадне тоя навик полека-лека....!

В този ред на мисли, се замислих и се попитах дали кръстословици биха били от полза в този случай.
При моите неуспешни опити да откажа цигарите ръцете ми бяха заети с вафли и семки :evil: :evil: :evil: , но така с кръстословиците мисля че може да се пробвам, като се мъча над тях не мисля за цигари даже и за храна, а и най-важното не ангажирам някой, като например игра на табла, карти, не се сърди човече...
Изображение
Аватар
lunen_sun
Виенско кафе
Мнения: 463
Регистриран на: Юни 15, '10, 13:17
Местоположение: Козлодуй

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от lunen_sun »

evita написа:Сънчо,не брой минутите и часовете които си без цигари,така постоянно мислиш за тях.
Наистина странно ми беше и на мен в началото,но нямах някакъв никотинов глад или желание за пушене.Гледай да са ти заети ръцете с нещо,така ще отпадне тоя навик полека-лека.
А да кажа нещо относно килцата-като спрях цигарите за 2 месеца качих 5-6 кила,но после бързо ги свалих.Сега ,една година след като отказах цигарите тежа по-малко от колкото когато пушех и това се дължи на спорт,в моя случай карането на колело.Без диети,само движение :nod: .
Желая ти успех,Сънчо :stiskam: :daaa: !
Благодаря,Еви,и аз си стискам палци да успея :stiskam:
Броенето ми помага,не ми пречи :dovolen: А програмката ми смята и парите,които съм спестила,което поне за мен е един доста убедителен мотив,освен здравето.Изпушвам 2 хубави парфюма или 10 хибита на месец :evil: А за година не ми се и смята...
За килцата малко се притеснявам,не съм хич по спорта,но просто ще внимавам да не папкам повече от обичайното ;)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от vodo-leika »

Еееее, Еви - голямо браво! :liubov2:
:ieeee: :daaa: :ieeee: :daaa:
Изображение
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от elina »

на мен точно най много ми липсва ,като си направя кафе например да държа цигарата в ръката .Трети ден е-цигарата хващам като усетя много силна липса.Мисля,че помага -ако я нямах определено нямаше да издържа и пак щях да запаля :oops:и каточели не никотина ми липсва чак толко кактосмятах до сега -а чисто и просто навика да хвана цигарата в ръката ,залъгвам си мозъчето ,че съм пушила без да се измъчвам много :lol:
най хубавото е ,че не ми трябват пепелници ,запалки ,няма мъгла от дим и гадна миризма и си я държа в джобчето :lol: иииии няма да давам всеки ден по 10 лВ за цигари :dovolen:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от dreadx »

е-цигарата успешно доставя липсващия на организма никотин и е подходящ заместител на тютюневите изделия.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”